id: hbb2vb

Wsparcie dla parafii Wniebowzięcia NMP w Wągrowcu

Wsparcie dla parafii Wniebowzięcia NMP w Wągrowcu

Opis zrzutki

Czas epidemii jest trudnym doświadczeniem dla wszystkich. Koronawirus oprócz ludzi bezlitośnie 'dotyka' także przedsiębiorstwa, szpitale, instytucje, a także parafie, które utrzymują się z datków wiernych. Ze względu na wprowadzone ograniczenia, zgodnie z zaleceniami, zostajemy w swoich domach i korzystamy z transmisji Mszy Świętych w TV lub internecie, tym samym nie mając możliwości udzielenia wsparcia finansowego naszej parafii.

Każdy kościół parafialny ponosi standardowe koszty utrzymania - prąd, woda, ścieki, ogrzewanie, wywóz odpadów, utrzymanie terenu itp. Nasza parafia utrzymuje dwa kościoły i stałe miesięczne koszty na same media to ponad 10 tysięcy złotych. Ponadto w naszym kościele nieustannie trwają remonty inwestycyjne - przeprowadzony został remont chóru, a obecnie trwa montaż organów.
Organizujemy zrzutki na różne cele, ja zdecydowałem się na tę formę pomocy, ponieważ czuje się współodpowiedzialny za moją parafię, w której życiu na co dzień uczestniczę. Nie mamy możliwości czynienia wszystkim dobra, ale mamy możliwość, by nikomu nie czynić zła, wiec proszę o zachowanie kultury w ewentualnych komentarzach. Przypominam, że jest to dobrowolna zrzutka i każdy pomaga komu chce. 

Zbiórka ta prowadzona jest za zgodą i wiedzą o. Józefa, proboszcza parafii Wniebowzięcia NMP w Wągrowcu. 

#muremzaparafią

fot. organów - Arkadiusz Kuliberda 

Wpłacający 74

 
Dane ukryte
250 zł
A
Amkk
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
UN
Urszula Nowakowska
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JI
Janusz I Justyna Wyszyńscy
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 955 zrzutek

i zebrali

371 453 831 zł

A ty na co dziś zbierasz?