id: hbfkyj

Walczymy o zdrowie Daniela

Walczymy o zdrowie Daniela

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.
Aktywne skarbonki na zrzutce: 4
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 177 596 zrzutek i zebrali 1 230 264 550 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Od października jestem w trakcie chemii paliatywnej, która na szczęście na jakiś czas powstrzymała progresję choroby, pomogła też zyskać na czasie po to aby spróbować zakwalifikować się do leczenia immunoterpią. Niestety jest to niestandardowa opcja leczenia , a co za tym idzie nie jest refundowana. Po szczegółowych badaniach próbek mojego guza zakwalifikowano mnie do immunoterapii, bo na szczęście jest lek, który może mi pomóc. Znowu pojawiła się nadzieja i szansa na życie! Niestety koszt jednego wlewu, to ok 16 tys złotych...


  Dzięki Waszemu wsparciu póki co mogę bez obaw rozpocząć leczenie, jeśli zadziała, a taką mamy nadzieję, będę musiał je kontynuować co 21 dni, a koszty niestety są ogromne. Dlatego bardzo Was proszę o dalsze wsparcie i udostępnienie zbiórki.


  Daniel Nowacki

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Po raz kolejny musimy poprosić Państwa o pomoc dla DANIELA NOWACKIEGO. Człowiek - orkiestra jak wielu go nazywa. Osoba, która często sama pomaga charytatywnie. Niestety ponownie potrzebuje Naszej POMOCY.


Od ponad 1,5 roku Daniel walczy z największym przeciwnikiem z jakim można się zmierzyć - rakiem. W lutym 2021r. lekarze wycieli guza i wydawało się, że wszystko będzie dobrze. Niestety w listopadzie niespodziewanie Daniel trafił do szpitala. Diagnoza - naciek nowotworu na móżdżku i konieczna operacja. Kiedy wydawało się, że po wdrożeniu leczenia będzie już tylko lepiej - Nowy Rok i kolejny szok. Tym razem nowotwór zaatakował wątrobę, płuca i mózg. Kolejna operacja, która obciąża organizm. Nowotwór atakuje ze wszystkich stron, ale Daniel się nie poddaje i dzielnie walczy. Ma za sobą 8 cykli chemioterapii oraz 2 cykle przeszczepu autologicznego. Niestety markery znowu zaszalały i nie udało się przeprowadzić 3 cyklu. W tej chwili trwają poszukiwanie innych metod leczenia.


Od kilku miesięcy Daniel nie może normalnie pracować a powrót do zdrowia wiąże się z znacznymi kosztami - leki, rehabilitacja, częste wizyty u lekarzy.

Jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć i pomóc DANIELOWI w powrocie do normalności bardzo prosimy o wpłaty i dziękujemy za dotychczasową pomoc 🙂


lbfd55b4152bd1c1.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 831

preloader

Komentarze 24

 
2500 znaków