id: hcr9er

Razem dla Parafiady: Wesprzyj Jubileuszową Edycję!

Razem dla Parafiady: Wesprzyj Jubileuszową Edycję!

Nasi użytkownicy założyli 1 189 016 zrzutek i zebrali 1 252 508 614 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • vjjKN4q7an9c7l8f.jpg

  Z radością ogłaszamy start zbiórki na Jubileuszową 35. Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży! To wyjątkowe wydarzenie, które co roku gromadzi setki młodych ludzi z Polski, Ukrainy, Litwy, Łotwy i Niemiec, jest prawdziwym świętem sportu, kultury i przyjaźni.

  Wasze wsparcie pozwoli nam zorganizować niezapomniane wakacje pełne sportowych rywalizacji, konkursów artystycznych i intelektualnych zmagań. Dzięki Wam dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w zawodach, warsztatach i formacyjnych spotkaniach, które kształtują ich na szczęśliwych, twórczych i odpowiedzialnych ludzi.

  Każda, nawet najmniejsza wpłata, przybliża nas do celu.  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Przyjaciółko, Przyjacielu Parafiady,


Czy chcesz zrobić najlepszy prezent naszym podopiecznym? Chcesz aby dzieci i młodzież mogły spędzić wyjątkowe i aktywne wakacje? By młodzi ludzie mogli zmierzyć się w zawodach sportowych, konkursach artystycznych i konkursach wiedzy? 


Zbliża się Jubileuszowa 35. edycja Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży – święto sportu, kultury i przyjaźni, które co roku przyciąga setki młodych ludzi z Polski, Ukrainy, Litwy, Łotwy i Niemiec. To wydarzenie, które zgodnie z wychowawczą misją Zakonu Pijarów, kształtuje młode osoby do bycia szczęśliwymi, twórczymi i odpowiedzialnymi ludźmi. 


Dlaczego Parafiada to wyjątkowe wydarzenie?


Po pierwsze to impreza do której dzieci i młodzież przygotowują się cały rok - trenując, ucząc się i ćwicząc. W czasie trwania Parafiady mierzą się ze swoimi słabościami, pokonują ograniczenia i, w duchu fair play, startują “w dobrych zawodach”. Dla wielu z nich udział w naszym wydarzeniu to okazja do poznania rówieśników z innych miejscowości i krajów w także możliwość zwiedzenia stolicy Polski. Program formacyjny, w którym tak chętnie uczestniczą młodsi i starsi, pokazuje im, że Kościół ma piękne, wspólnotowe oblicze. 

Po drugie Międzynarodowa Parafiada to jedyne takie wydarzenie łączące rozgrywki sportowe, wydarzenia kulturalne i spotkania formacyjne. Program oparty jest na starogreckiej Triadzie STADION-TEATR-ŚWIĄTYNIA:

STADION to różnorodne dyscypliny i wiele konkurencji, zarówno indywidualnych, jak i zespołowych, rozgrywanych w ramach turniejów. Zawody odbywają się na kilku obiektach sportowych w Warszawie, a nad ich przebiegiem czuwają profesjonalni sędziowie. Najlepsi zawodnicy otrzymują medale, puchary oraz dyplomy.

TEATR to bogata oferta konkursów artystycznych i wiedzy, przeglądów wokalnych, tanecznych oraz teatralnych, a także warsztatów i gier plenerowych. Zwycięzcy otrzymują statuetki i dyplomy. Uczestnicy mają również okazję zwiedzać zabytki i muzea Warszawy.

ŚWIĄTYNIA to wydarzenia religijne w wyjątkowym klimacie dużego namiotu spotkań i małego namiotu adoracji. Możliwość modlitwy w najbardziej znanych świątyniach stolicy. Uczestnicy mają też możliwość spotkań z ciekawymi gośćmi.

Niestety, w tym roku Parafiada stoi przed wyzwaniem: brakuje nam funduszy, aby móc zrealizować wszystkie zaplanowane atrakcje i warsztaty. 


Ale nie tracimy nadziei! Wierzymy, że wspólnie możemy sprawić, iż tegoroczna Parafiada będzie jeszcze lepsza niż poprzednie edycje. Potrzebujemy Waszej pomocy – każda, nawet najmniejsza wpłata, przybliża nas do celu i umożliwia kontynuowanie tej pięknej tradycji. 

Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży to największa impreza łącząca zawody sportowe i aktywność artystyczną z formacją chrześcijańską. Wspólnie sprawmy by inicjatywa o. Józefa Jońca SP, Przyjaciela Młodych, mogła być kontynuowana. 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 40

PP
Piotr Puszkarski
 
Dane ukryte
262 zł
GG
Grzegorz Gawroński
1 500 zł
GW
Gabriela Wasacz
200 zł
WW
300 zł
MZ
Małgorzata Zwierzchowska
300 zł
IB
Irena Brusko
33 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
JM
Joanna Murkocinska
100 zł
KM
Karolina Majdzińska
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!