id: hcy4cr

Serwis Arachnea.org

Serwis Arachnea.org

70 zł
z 1 100
6%
zakończona
31.12.2021r
4
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 509 zrzutek i zebrali 1 060 941 926 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Serwis Arachnea powstał w 2004 roku z prywatnej inicjatywy i bardzo szybko stał się najważniejszym serwisem internetowym dla hodowców pajęczaków. Wychowały się na nim pokolenia hodowców, tysiące ludzi przez lata czerpały z niego wiedzę, ale też tę wiedzę tworzyło. Choć dzisiaj portale społecznościowe wyparły wszelkiego rodzaju serwisy i fora internetowe, to jednak nie zagwarantowały one i nigdy nie zagwarantują rzetelnych informacji, które tworzą doświadczeni hodowcy, a nie jakiekolwiek osoby z wiedzą w żaden sposób niezweryfikowaną, serwowaną w sposób spontaniczny i bezkrytyczny.


W całej swojej historii Serwis Arachnea pozostawał zawsze serwisem niekomercyjnym, który utrzymywany był z prywatnych funduszy. Dzisiaj, kiedy pandemia covid-19 zbiera swoje żniwo, tych funduszy już nie wystarcza, dlatego do utrzymania Arachnea potrzebna jest zrzutka od ludzi, którzy rozumieją jego funkcje w środowisku terrarystycznym. Minimalna kwota, która jest potrzebna do opłacenia domeny i serwera, to kwota 1100 zł. Jeżeli uda się zebrać większą kwotę, to być może zostanie zatrudniona profesjonalna ekipa do obsługi merytorycznej Serwisu, która zapewni nową jakość. Czy tak będzie? Czas i hojność osób wspierających pokaże. Za każdą wpłatę dziękuję!

Andrzej Piróg - Administrator Serwisu Arachnea

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

KC
Kornelia Ciechanowicz
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
IO
Venax
25 zł
JA
Jakub
20 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • KC
    Kornelia Ciechanowicz

    Jako poczatkujacy terrarysta (ptasznikow, zajmune sie bardziej gadami) ciezko jest mi bez was :( za wiele nie mam, ale dam ile moge ! Dziekuje wam,ze byliscie i mam nadzieje,ze wrocicie jaknajszybciej !

    20 zł