id: hcy6ey

Świątecznie napędzana droga mistrza!

Świątecznie napędzana droga mistrza!

Opis zrzutki

Witajcie, Zbiórka ta została zorganizowana dla naszego serdecznego przyjaciela, motywatora i osobę, która każdego dnia wspiera nie tylko nas ale każdego z kim ma styczność - Kamila Skoczeń. Kamil jest osobą niepełnosprawną, od kilku lat jeździ na wózku - jednak możecie nam wierzyć w tym chłopaku drzemią nieograniczone pokłady dobra i pozytywnej energii, którą się bez ograniczeń z nami dzieli! W zamyśle sami chcieliśmy zebrać potrzebną kwotę dla Kamila, jednak jest to zbyt duża kwota i prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o symboliczne wsparcie i udostępnienie na swoich tablicach. Oczywiście wspólnymi siłami wciąż zbieramy dla niego pieniądze, zrobimy co w naszej mocy bo do zebranej kwoty móc dołożyć tyle ile brakuje. :)

rrjfc3sc8rlp.jpgKamil to zapalony sportowiec, mimo swoich ogromnych ograniczeń ruchowych każdego dnia walczy z przeciwnościami i brnie do przodu, ćwiczy, doszkala się i wspiera innych - daję nadzieję nam - ludziom, którym się nie chce a zdecydowanie mogą robić wszystko na co mają tylko ochotę. To skromny chłopak który swoją przyszłość wiąże z sportem kulturystyki, my chcemy mu w tym pomóc - już raz dzięki Wam udało zebrać się dla niego na ultra lekki wózek inwalidzki, dzięki któremu już teraz może sam się porusząć - to wspaniałe!

Teraz chcemy go troszkę 'stuningować' - jest tetraplegikiem i nie ma władzy nad swoimi dłońmi o ile może bez najmniejszych problemów poruszać się po płaskiej ziemi tak wszelakie podjazdy, chodniki itp są już dla niego niemożliwe do pokonania bez pomocy osoby, która będzie go asekurowała.

Jego największą słabością jest dystans, który, może sam pokonać. Niestety nawet w pełni sprawny człowiek nie da rady przejechać kilku kilometrów siłą własnych rąk na wózku inwalidzkim. Kamil nie może prowadzić sam żadnego pojazdu mechanicznego - marzy by móc sam wyjść do przyjaciół czy przyjechać te kilka km do sąsiedniego miasta a dzięki urządzeniu na które zbieramy ten problem zniknie raz na zawsze!

51mnvdr59b2u.jpglutxsgwy2u8e.jpgI właśnie dlatego postanowiliśmy zebrać dla niego kwotę na super urządzenie napędzające wózek o nazwie Smart Drive.

ntrp9uzmkppz.jpgmae3txjlzdxp.jpg

SmartDrive jest urządzeniem produkcji USA ułatwiającym poruszanie się wózka inwalidzkiego. Wystarczy delikatnie pchnąć ciągi aby wózek zaczął się toczyć w pożądanym kierunku. Użytkownik ma do wyboru dwa tryby pracy: wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz. SmartDrive sprawia, że napędzanie wózka staje się proste, łatwe i praktycznie bezwysiłkowe. SmartDrive to specjalnie zaprojektowany bardzo wydajny silnik elektrycznym ukryty w kole zawieszanym na belc wózka. Urządzenie zasilane jest z akumulatora i pozwala pokonać dystans około 16 km. W trybie pracy wewnątrz pomieszczeń SmartDrive precyzyjne wspomaganie napędzania wózka a podczas jazdy na zewnątrz umożliwia utrzymanie stałej prędkości jazdy wózka. Uruchomienie SmartDrive jak i zatrzymanie wózka jest bardzo proste. Wystarczy dotknąć ciągów, aby urządzenie zareagowało we właściwy sposób: płynnie hamując lub przyspieszając.

mleqjzyzd3wc.jpg

SmartDrive docenią wszyscy użytkownicy mający problem z poruszaniem się na wózku. Dzięki SmartDrive możesz sie cieszyć jazdą praktycznie w każdym terenie, ponieważ ułatwia wjazd pod wszelkiego rodzaju wzniesienia. Instalacja wózka SmartDrive jest bardzo prosta i szybka. W trakcie kiedy użytkownik nie korzysta z napędu SmartDrive nie wozi praktyczniee żadnego dodatkowego obciążenia wózka poza parą przycisków sterujących pracą urządzenia. Jeśli użytkownik chce rozpocząć korzystanie z SmartDrive wystarczy, że założy urządzenie i akumulator do wózka i podłączy przewód łaczący silnik z akumulatorem i sterowaniem. Wszystko to zajmuje jedynie chwilę i mozna cieszyć się z bezwysiłkowej jazdy.

Specyfikacja: zasięg: do 16 km prędkość: od 2,5 - 8,8 km/h tryby pracy: wewnętrzny i zewnętrzny waga silnika: 5 kg waga akumulatora: 3,6 kg Li Fe PO4 – 24V 10 Ah moc silnika: 250 Watt

cavozbca2gmm.jpg

sovt8wqbwix5.jpgDzięki temu urządzeniu będzie On mógł praktycznie tak samo jak my dotrzeć w każde miejsce, nie będzie już żadnych ograniczeń. Jeśli uda się zebrać nieco więcej pieniędzy opłacimy mu również super szkolenie dietetyczne pod okiem wykwalifikowanej kadry aby mógł jeszcze bardziej rozwijać się w kierunku którym kocha oraz zapewnić kilka sesji masażu dla jego mięśni, które tego bardzo potrzebują.

kg5juvpcswxg.jpgKamil to chłopak który daje dobra ile tylko może z siebie, my jako przyjaciele, którzy znamy go tyle lat - Wy możecie go kojarzyć z różnych grup - jeśli tak mieliście okazję zobaczyć jaki to świetny człowiek, my za to chcemy mu się odwdzięczyć za to jaki jest dla nas i wspomóc w tej tułaczce do przodu.

2t2b4ril8kdc.jpgCałość zebranych pieniędzy trafi na konto do jego mamy. Już teraz bardzo dziękujemy za zapoznanie się z naszą sprawą i z całego serca dziękujemy za każdą poświęconą złotówkę na pomoc w realizacji naszego wspólnego celu.

c2fk0zhnlgg1.jpg

Niech te święta będą dla Niego wyjątkowo radosne, a dla Nas pomagających o dobrym sercu pełne rodzinnej atmosfery i uśmiechu w rodzinnym gronie! ;)

o4hmuajere5r.jpg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 40

MR
Marzena Rydwańska
200 zł
TK
Tomasz Kupiec
100 zł
DS
Dariusz Skraba
100 zł
W
WOJCIECH BEJNAR
100 zł
R
RPK
100 zł
AS
Andrzej Szczuka
50 zł
MB
Magdalena Brembor
50 zł
Klaudia Łuczyk
50 zł
PS
Pawł Szaman
50 zł
ZH
zbigniew hynas
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

691 783 zrzutki

i zebrali

456 356 113 zł

A ty na co dziś zbierasz?