Świątecznie napędzana droga mistrza! Zakończona 03.02.2018r ID: hcy6ey

Świątecznie napędzana droga mistrza!

Zebrano 1 706 zł
z kwoty 24 900 zł

6 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 266
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Witajcie,

Zbiórka ta została zorganizowana dla naszego serdecznego przyjaciela, motywatora i osobę, która każdego dnia wspiera nie tylko nas ale każdego z kim ma styczność - Kamila Skoczeń.
Kamil jest osobą niepełnosprawną, od kilku lat jeździ na wózku - jednak możecie nam wierzyć w tym chłopaku drzemią nieograniczone pokłady dobra i pozytywnej energii, którą się bez ograniczeń z nami dzieli!

W zamyśle sami chcieliśmy zebrać potrzebną kwotę dla Kamila, jednak jest to zbyt duża kwota i prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o symboliczne wsparcie i udostępnienie na swoich tablicach. Oczywiście wspólnymi siłami wciąż zbieramy dla niego pieniądze, zrobimy co w naszej mocy bo do zebranej kwoty móc dołożyć tyle ile brakuje. :)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

rrjfc3sc8rlp.jpgKamil to zapalony sportowiec, mimo swoich ogromnych ograniczeń ruchowych każdego dnia walczy z przeciwnościami i brnie do przodu, ćwiczy, doszkala się i wspiera innych - daję nadzieję nam - ludziom, którym się nie chce a zdecydowanie mogą robić wszystko na co mają tylko ochotę. To skromny chłopak który swoją przyszłość wiąże z sportem kulturystyki, my chcemy mu w tym pomóc - już raz dzięki Wam udało zebrać się dla niego na ultra lekki wózek inwalidzki, dzięki któremu już teraz może sam się porusząć - to wspaniałe!

Teraz chcemy go troszkę 'stuningować' - jest tetraplegikiem i nie ma władzy nad swoimi dłońmi o ile może bez najmniejszych problemów poruszać się po płaskiej ziemi tak wszelakie podjazdy, chodniki itp są już dla niego niemożliwe do pokonania bez pomocy osoby, która będzie go asekurowała.

Jego największą słabością jest dystans, który, może sam pokonać. Niestety nawet w pełni sprawny człowiek nie da rady przejechać kilku kilometrów siłą własnych rąk na wózku inwalidzkim. Kamil nie może prowadzić sam żadnego pojazdu mechanicznego - marzy by móc sam wyjść do przyjaciół czy przyjechać te kilka km do sąsiedniego miasta a dzięki urządzeniu na które zbieramy ten problem zniknie raz na zawsze!

51mnvdr59b2u.jpglutxsgwy2u8e.jpgI właśnie dlatego postanowiliśmy zebrać dla niego kwotę na super urządzenie napędzające wózek o nazwie Smart Drive.

ntrp9uzmkppz.jpgmae3txjlzdxp.jpg

SmartDrive jest urządzeniem produkcji USA ułatwiającym poruszanie się wózka inwalidzkiego. Wystarczy delikatnie pchnąć ciągi aby wózek zaczął się toczyć w pożądanym kierunku. Użytkownik ma do wyboru dwa tryby pracy: wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz. SmartDrive sprawia, że napędzanie wózka staje się proste, łatwe i praktycznie bezwysiłkowe. SmartDrive to specjalnie zaprojektowany bardzo wydajny silnik elektrycznym ukryty w kole zawieszanym na belc wózka. Urządzenie zasilane jest z akumulatora i pozwala pokonać dystans około 16 km. W trybie pracy wewnątrz pomieszczeń SmartDrive precyzyjne wspomaganie napędzania wózka a podczas jazdy na zewnątrz umożliwia utrzymanie stałej prędkości jazdy wózka. Uruchomienie SmartDrive jak i zatrzymanie wózka jest bardzo proste. Wystarczy dotknąć ciągów, aby urządzenie zareagowało we właściwy sposób: płynnie hamując lub przyspieszając.

mleqjzyzd3wc.jpg

SmartDrive docenią wszyscy użytkownicy mający problem z poruszaniem się na wózku. Dzięki SmartDrive możesz sie cieszyć jazdą praktycznie w każdym terenie, ponieważ ułatwia wjazd pod wszelkiego rodzaju wzniesienia. Instalacja wózka SmartDrive jest bardzo prosta i szybka. W trakcie kiedy użytkownik nie korzysta z napędu SmartDrive nie wozi praktyczniee żadnego dodatkowego obciążenia wózka poza parą przycisków sterujących pracą urządzenia. Jeśli użytkownik chce rozpocząć korzystanie z SmartDrive wystarczy, że założy urządzenie i akumulator do wózka i podłączy przewód łaczący silnik z akumulatorem i sterowaniem. Wszystko to zajmuje jedynie chwilę i mozna cieszyć się z bezwysiłkowej jazdy.

Specyfikacja:
zasięg: do 16 km
prędkość: od 2,5 - 8,8 km/h
tryby pracy: wewnętrzny i zewnętrzny
waga silnika: 5 kg
waga akumulatora: 3,6 kg Li Fe PO4 – 24V 10 Ah
moc silnika: 250 Watt

cavozbca2gmm.jpg

sovt8wqbwix5.jpgDzięki temu urządzeniu będzie On mógł praktycznie tak samo jak my dotrzeć w każde miejsce, nie będzie już żadnych ograniczeń. Jeśli uda się zebrać nieco więcej pieniędzy opłacimy mu również super szkolenie dietetyczne pod okiem wykwalifikowanej kadry aby mógł jeszcze bardziej rozwijać się w kierunku którym kocha oraz zapewnić kilka sesji masażu dla jego mięśni, które tego bardzo potrzebują.

kg5juvpcswxg.jpgKamil to chłopak który daje dobra ile tylko może z siebie, my jako przyjaciele, którzy znamy go tyle lat - Wy możecie go kojarzyć z różnych grup - jeśli tak mieliście okazję zobaczyć jaki to świetny człowiek, my za to chcemy mu się odwdzięczyć za to jaki jest dla nas i wspomóc w tej tułaczce do przodu.

2t2b4ril8kdc.jpgCałość zebranych pieniędzy trafi na konto do jego mamy. Już teraz bardzo dziękujemy za zapoznanie się z naszą sprawą i z całego serca dziękujemy za każdą poświęconą złotówkę na pomoc w realizacji naszego wspólnego celu.

c2fk0zhnlgg1.jpg

Niech te święta będą dla Niego wyjątkowo radosne, a dla Nas pomagających o dobrym sercu pełne rodzinnej atmosfery i uśmiechu w rodzinnym gronie! ;)

o4hmuajere5r.jpg

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

MP

Marcin Pokora

Trzymaj sie !!

A

Akin

Trzymaj się chłopie, serdeczne życzenia na Święta. Pozdrawiam, Akin

AS

Andrzej Szczuka

Powodzenia, mam nadzieję że się uda do świąt zebrać ile potrzeba

Tomasz Młynarczyk

dziękuję :)

E

Ewelina

Do przodu Kamil! :) Ewelina

BM

Bartosz Michalski

Nie znam, ale groszem pomogę

Tomasz Młynarczyk

Doceniam :) !

MR
200 zł
Marzena Rydwańska
TK
100 zł
Tomasz Kupiec
DS
100 zł
Dariusz Skraba
W
100 zł
WOJCIECH BEJNAR
R
100 zł
RPK
AS
50 zł
Andrzej Szczuka
MB
50 zł
Magdalena Brembor
50 zł
Klaudia Łuczyk
PS
50 zł
Pawł Szaman
ZH
50 zł
zbigniew hynas
PG
50 zł
Przemysław Grodzki
K
50 zł
Kinga
M
50 zł
Mat.S
MP
25 zł
Marcin Pokora
EZ
25 zł
Emanuel Zarzecki
M
25 zł
Marcin
TB
25 zł
Tomasz Borowiec
KK
25 zł
Krzysztof Kołodziejak
MP
25 zł
marta probola
B
25 zł
Beata
FG
25 zł
Filip Golebiowski
A
25 zł
Agnieszka
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
M
20 zł
Marta
M
10 zł
Mijagi
A
10 zł
Adibdg
K
10 zł
Karolina
E
5 zł
Ewelina
MW
2 zł
Maciej Wajda
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MD
1 zł
Monika Domańska
LK
ukryta
Lucas Kox
MM
ukryta
Mariusz maslich
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
A
ukryta
Akin
BM
ukryta
Bartosz Michalski

Pierwsza wpłata

K
50 zł
Kinga

Najwyższa wpłata

MR
200 zł
Marzena Rydwańska
Nasi użytkownicy założyli

278 460 zrzutek

Pomóż zebrać 24 900 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 266
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.