id: hd8hau

Sfinansowanie 100 Kompasów Kariery dla młodzieży z domów dziecka

Sfinansowanie 100 Kompasów Kariery dla młodzieży z domów dziecka

Nasi użytkownicy założyli 982 762 zrzutki i zebrali 1 005 761 546 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja Edukacja Finansowa Crown www.crown.org.pl poprzez zrzutkę pragnie sfinansować projekt, którego celem jest przeprowadzenie w kilku domach dziecka w Polsce konsultacji edukacyjnych z wykorzystaniem testu Kompas Kariery (www.kompaskariery.pl). Projektem będzie objęte grupa 100 nastolatków powyżej 14 roku życia z domów dziecka lub rodzinnych domów dziecka.Badania pokazują, że 85 % ludzi pracuje w niewłaściwym miejscy, niezgodnym z tym do czego powołał ich Pan Bóg!

Pracując i działając w niewłaściwym miejscu człowiek często czyje się, że "nie pasuje tu", jest zdemotywowany i po pewnym czasie narasta zniechęcenie lub wypalenie zawodowe. Wieloletnie doświadczenie trenerów Kompasu Kariery, doradców zawodowych wyraźnie pokazuje, że podejmowanie przez młodzież "dużych decyzji" odnoszących się do przyszłości, czy to wybór szkoły zawodowej / technikum/ liceum lub też studiów jest stresujące i nieczęsto przypadkowe.


Niewątpliwą korzyścią dla młodego człowieka oraz jego opiekunów jest przejście przez ten stresujący etap z większą pewnością i wiedzą opartą na podstawie obszernego raportu (ponad 30 stron) obejmującego cztery obszary:

dcafed1dc17df057.png

oraz 2 godzinnego spotkania z certyfikowanym trenerem Kompasu Kariery w celu szczegółowego omówienia raportu wraz z rekomendacjami.


CEL JAKI PRAGNIEMY OSIĄGNĄĆ

Pragniemy wesprzeć młodych ludzi w wieku powyżej 14 roku życia, często pozbawionych wsparcia rodzicielskiego, w tym trudnym okresie wyboru właściwej ścieżki edukacyjnej czy zawodowej oferując im bezpłatnie profesjonalne narzędzie Kompas Kariery, które dostarczyło realną pomoc już tysiącom ich rówieśników.


Więcej informacji na temat tego testu oraz filmy informacyjne znajduje się na stronie www.kompaskariery.plPierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • PK
    Przemek Kajor

    Bardzo dobra inicjatywa - inwestycja w rozwój młodych ludzi, to inwestycja w przyszłość Polski.
    Uważam, że z całych sił warto wspierać Edukację Finansową Crown - to przyniesie największe owoce dla nas wszystkich, dla całego społeczeństwa.

    ukryta