id: hdat5c

BUS dla niepełnosprawnych z mojej rodzinnej miejscowości

BUS dla niepełnosprawnych z mojej rodzinnej miejscowości

Nasi użytkownicy założyli 1 187 649 zrzutek i zebrali 1 249 306 919 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć,

Pewnie wiele osób trafiło tu z linku z mojego Instagrama. Nazywam się Kamil Chwastek, ale w internecie jestem bardziej znany jako Poczciwy Krzychu. Od razu chcę zaznaczyć, że zbiórka, o której mówię, nie dotyczy mnie bezpośrednio. Ci, którzy mnie znają, wiedzą jednak, że często angażuję się w charytatywne akcje, robiąc to raczej po cichu, bez rozgłosu. Z jednej strony, aby nikt nie zarzucał mi robienia czegoś dla poklasku, ale z drugiej strony, czasami warto pokazać coś dobrego, może to zainspirować innych do podobnych działań.


Zbiórka, o której mówię, dotyczy osób i miejsca, które są mi bliskie, a wiem, że mają poważne problemy utrudniające im życie codzienne. Rozumiem, że istnieje wiele zbiórek, od których zależy życie, i ja również często je wspieram. Ale doszedłem do wniosku, że z waszą pomocą możemy zrobić wiele, dlatego właśnie zbieramy fundusze na nowy bus do transportu osób niepełnosprawnych.


Zacznijmy od początku.


Świt to nazwa Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłocicach. Znajduje się on w mojej rodzinnej miejscowości, Miłocicach, gdzie się wychowałem. Sam budynek to dawna szkoła, do której chodziłem jako dziecko, moja pierwsza szkoła w życiu.

Obecnie to miejsce pomaga wielu ludziom w ich codziennym życiu, ale brakuje im wielu rzeczy. Szczególnym problemem jest stary bus, który ciągle się psuje, a jest jedynym środkiem transportu pokonującym codziennie przynajmniej 200 km. Kwota, którą potrzebujemy zebrać, aby zrealizować nasz cel, nie jest jeszcze do końca znana, bo ciągle rośnie, ale obecnie to około 70 tysięcy złotych.Cenię czas każdego z Was dlatego dążąc do końca. Jesteś w stanie dziś odmówić sobie.. paczki czipsów? czekolady? może paczki fajek? jeśli tak, zrób to i wrzuć nawet najmniejszą kwotę na tą zbiórkę, bo liczy się KAŻDE wsparcie 🙂Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 333

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!