Wpłać na zrzutkę: Stulecie kobiet - pierwsza taka herstoryczna książka w Polsce oparta na osobistych relacjach kobiet z ostatnich 100 lat

 
Fundacja Ośrodka KARTA
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Mail z podziękowaniami od zespołu

  W zamian za wsparcie otrzymasz od nas maila z podziękowaniami od całego zespołu herstorycznego po zakończeniu zbiórki.

  rozwiń
 • Podziękowania w mediach społecznościowych i na stronie KARTY

  W zamian za wsparcie podziękujemy Ci na profilach KARTY w mediach społecznościowych i na naszej stronie www.karta.org.pl.

  rozwiń
 • Książka „Listy jak dotyk” Gai i Jacka Kuroniów

  W zamian za wsparcie wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) książkę "Listy jak dotyk" Gai i Jacka Kuroniów (wyd. Ośrodek KARTA).

  rozwiń
 • Roczna prenumerata kwartalnika „Karta”

  W zamian za wsparcie dostaniesz od nas roczną prenumeratę kwartalnika „Karta” z dostawą do domu (na terenie Polski).

  rozwiń
 • Pakiet: książka „Amerykańska Polka. Z miłości do mężczyzny i jego kraju” + oprawione zdjęcie

  W zamian za wsparcie wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) książkę „Amerykańska Polka. Z miłości do mężczyzny i jego kraju” Dorothy Adams oraz oprawioną odbitkę kolekcjonerską fotografii autorstwa Ireny Jarosińskiej (odbitka 20x20 cm w passe partout 30x30 cm).

  rozwiń
 • Pakiet trzech książek wydanych przez Ośrodek KARTA

  W zamian za wsparcie wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) trzy książki:  „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk” Virgilii Sapiehy + „Uchwycić życie. Wspomnienia, dzienniki i listy 1930-1989” Hanny Świdy-Ziemby + „Miłość z lupanaru. Dziennik intymny wileńskiego adwokata” Michała Römera.

  rozwiń
 • Podziękowanie w książce i jej egzemplarz oraz pakiet trzech książek wydanych przez Ośrodek KARTA

  W zamian za wsparcie wydrukujemy w naszej książce herstorycznej podziękowania dla Ciebie i wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) jeden jej egzemplarz oraz trzy książki: „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk” Virgilii Sapiehy + „Uchwycić życie. Wspomnienia, dzienniki i listy 1930-1989 Hanny Świdy-Ziemby” + „Miłość z lupanaru. Dziennik intymny wileńskiego adwokata” Michała Römera.

  rozwiń
 • Pakiet sponsorski

  W zamian za wsparcie otrzymasz pięć książek wydanych przez Ośrodek KARTA – „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk” Virgilii Sapiehy + „Amerykańska Polka. Z miłości do mężczyzny i jego kraju” Dorothy Adams + „Uchwycić życie. Wspomnienia, dzienniki i listy 1930-1989” Hanny Świdy-Ziemby + „Miłość z lupanaru. Dziennik intymny wileńskiego adwokata” Michała Römera + „Listy jak dotyk” Gai i Jacka Kuroniów, oprawioną odbitkę kolekcjonerską fotografii autorstwa Ireny Jarosińskiej (odbitka 20x20 cm w passe partout 30x30 cm), podziękowanie w książce herstorycznej i jeden jej egzemplarz oraz roczną prenumeratę kwartalnika „Karta” – wszystko zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski).

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.