id: hedft4

Cegiełka na zakup wozu strażackiego

Cegiełka na zakup wozu strażackiego

Nasi użytkownicy założyli 980 703 zrzutki i zebrali 1 002 393 781 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchowinach Starych oficjalnie pragnienie poinformować o wycofaniu jednostki przeciwpożarowej z podziału bojowego. Niestety nie jest to prima aprilisowy żart tylko smutna rzeczywistość. 01.05 zostaliśmy zadysponowani do pożaru poszycia leśnego w miejscowości Siemień, gdzie udaliśmy się alarmowo, niestety nie udało nam się dojechać do miejsca zdarzenia, a wszystko to przez poważną usterkę w naszym 53 letnim wozie. Koszt naprawy znacznie przewyższa wartość samochodu strażackiego który jest już mocno wyeksploatowany. Służył nam dzielnie przez kilka lat, brał udział w kilkudziesięciu zdarzeniach na terenie gminy, powiatu a nawet powiatach ościennych (radzyński i lubartowski)

Co oznacza że nasz wóz został wycofany z podziału bojowego o którym wspominaliśmy na wstępie? Oznacza to że teraz nie będziemy brać udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych, nie będziemy mogli nieść pomocy tam gdzie ktoś jej będzie potrzebował. Najbardziej pragniemy przeprosić naszych sąsiadów oraz sąsiednie miejscowości gdzie zawsze byliśmy jako pierwsi, teraz już nie możecie na nas liczyć 😐.Byliśmy wsparciem dla jednostki OSP KSRG Siemień, po za wymienioną jednostką KSRG zostaje tylko OSP Jezioro na terenie gminy które ma samochód gaśniczy i ludzi przeszkolonych do działań ratowniczo-gaśniczych. Aktualnie prowadzimy rozmowy z Panem wójtem z Gmina Siemień. Mamy nadzieję że wszystko zakończy się happy end'em i uda nam się pozyskać nowy wóz 🚒 Nie oznacza to że już nie będzie można nas nigdzie zobaczyć dalej będziemy prowadzić akcję prewencyjne w szczególności związane z udzielaniem pierwszej pomocy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

WW
Witek
ukryta
KK
Krzysztof Karusik
200 zł
DP
Dziecko proboszcza
200 zł
AO
Aneta
100 zł
EM
Ewa
100 zł
AI
Iza i Rafał
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KK
Krzysztof Kawecki
100 zł
KK
Plastek
10 zł
CA
Czarek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • MS
  Mariusz Szewczyk

  Powodzenia. Mam nadzieję, że szybko Wam się uda uzbierać kasę. Jak będziecie mieć Baofengi do programowania zapraszam do Ostrówka 😉

  100 zł
 • WS
  Wojciech Sieradzki

  Wierzę że uda się Wam kupic nowy woz

  30 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Super akcja! Życzę wielu wpłat 😀

  50 zł