id: hedmz4

Organizacja IV edycji festiwalu Pociąg do Kolumny

Organizacja IV edycji festiwalu Pociąg do Kolumny

Nasi użytkownicy założyli 1 155 359 zrzutek i zebrali 1 199 708 754 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

 

Przygotowania do IV edycji festiwalu Pociąg do Kolumny już ruszyły 🚂🚂


Dzięki Waszej pomocy i wsparciu ostatniej zrzutki, mogliśmy opłacić dojazd naszych muzycznych gwiazd czy kupić namioty, w których na nasze kochane dzieci czekała masa atrakcji ❤️


W tym roku również potrzebujemy wsparcia finansowego, aby móc opłacić artystów występujących na scenie czy zapewnić dzieciom atrakcje na najwyższym poziomie. Wierzymy w to, że tak jak ostatnio, mieszkańcy i sympatycy Kolumny otworzą swoje wielkie serca i pomogą nam zorganizować nasz piękny festiwal 🌞🚂❤️


Czasu jest niewiele, ale my działamy pełną parą, aby tym razem nieco wcześniej, czyli 17.06.2023 r. być gotowym na wspaniałą, wspólną zabawę podczas Festiwalu.


Imprezę organizują wolontariusze, którzy z wielką radością poświęcają swój wolny czas na wielomiesięczne przygotowania. Wiele atrakcji, zabaw i stoisk udaje się zorganizować dzięki sponsorom i darczyńcom. Niestety jest sporo rzeczy rzeczy, takich jak opłacenie gwiazdy wieczoru, organizacja sceny, barierek, ochrony czy nagłośnienia, które wymagają dużych nakładów finansowych.

My, jako wolontariusze, robimy co możemy, żeby zorganizować IV edycję Festiwalu Pociąg Do Kolumny, jednak potrzebujemy wsparcia finansowego, aby zrealizować wszystkie nasze i Wasze pomysły i sprawić, że Festiwal będzie tak świetną imprezą, jak podczas ostatnich trzech edycji.


W poprzednich edycjach gościliśmy znane i lubiane w całej Polsce gwiazdy m.in. Witka Muzyka Ulicy, Łydkę Grubasa czy VIDEO. Chcemy, aby i w tym roku impreza była na tak samo wysokim poziomie, jak podczas trzech ostatnich edycji.


Sami nie damy rady, ale wierzymy w to, że mieszkańcy i sympatycy Kolumny wspomogą nas i dorzucą swoją cegiełkę do organizacji festiwalu. Kochani, liczy się każda złotówka. Każdą złotówkę wykorzystamy na stworzenie świetnego festiwalu, na którym pokażemy jak piękna jest Kolumna i jak wspaniałych ma mieszkańców.


Prosimy również o udostępnienia linku do zrzutki. Może ktoś zakocha się w naszej miejscowości i zechce dołączyć do Pociągu do Kolumny.

 

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 25

MJ
Małgorzata
40 zł
PZ
Paweł Zając
ukryta
JR
Julita Rymarz
50 zł
KK
Kinga Kujawa
100 zł
TB
Teresa Bednarczyk
50 zł
AG
Agnieszka Grobelna
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Małgorzata Ambroziak
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
274 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!