id: hehz4s
Na remont podłogi po zalaniu.
Na remont podłogi po zalaniu.
Opis zrzutki
Witam wszystkich
Proszę o pomoc w zbiórce pieniędzy na wymianę paneli podłogowych w pokoju gościnnym które to zostały zalane po rozszczelnieniu się rury, która była robiona przez fachowca hydraulika we wrześniu i wytrzymała tylko ponad 2 miesiące.
12 Grudnia 2019 roku w godzinach wieczornych około 22 nastąpiło rozszczelnienie rury
(do dnia 12 grudnia do godziny 23.59 obowiązywała ochrona ubezpieczeniowa) lecz w pierwszej kolejności zająłem się zabezpieczeniem pozostałego mienia domowego i szkodę zgłosiłem dopiero dnia następnego po powrocie z pracy około godziny 15-stej.
Po ponad 2 miesiącach batalii z PZU straciłem już nadzieję że otrzymam odszkodowanie.
Firma ubezpieczeniowa odmówiła wypłaty odszkodowania za szkodę zalania,bo twierdzą w słup,że powinienem zgłosić szkodę parę minut po zalaniu czyli w nocy.
No niestety,ale takie firmy ubezpieczeniowe żerują w ten sposób na ludziach którzy płacą im przez lata składki,a jak dojdzie do wypadku lub jak w mojej sytuacji do zalania to wtedy zaczynają się paragrafy.Wstawiam kilka zdjęć jak to wygląda.
Oczywiście hydraulik też umywa ręce podobnie jak ubezpieczalnia
Dziękuję bardzo nawet za drobne wpłaty
Proszę o pomoc w zbiórce pieniędzy na wymianę paneli podłogowych w pokoju gościnnym które to zostały zalane po rozszczelnieniu się rury, która była robiona przez fachowca hydraulika we wrześniu i wytrzymała tylko ponad 2 miesiące.
12 Grudnia 2019 roku w godzinach wieczornych około 22 nastąpiło rozszczelnienie rury
(do dnia 12 grudnia do godziny 23.59 obowiązywała ochrona ubezpieczeniowa) lecz w pierwszej kolejności zająłem się zabezpieczeniem pozostałego mienia domowego i szkodę zgłosiłem dopiero dnia następnego po powrocie z pracy około godziny 15-stej.
Po ponad 2 miesiącach batalii z PZU straciłem już nadzieję że otrzymam odszkodowanie.
Firma ubezpieczeniowa odmówiła wypłaty odszkodowania za szkodę zalania,bo twierdzą w słup,że powinienem zgłosić szkodę parę minut po zalaniu czyli w nocy.
No niestety,ale takie firmy ubezpieczeniowe żerują w ten sposób na ludziach którzy płacą im przez lata składki,a jak dojdzie do wypadku lub jak w mojej sytuacji do zalania to wtedy zaczynają się paragrafy.Wstawiam kilka zdjęć jak to wygląda.
Oczywiście hydraulik też umywa ręce podobnie jak ubezpieczalnia
Dziękuję bardzo nawet za drobne wpłaty
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.