id: gsp8sk

HELP UA PACKAGE

HELP UA PACKAGE

Nasi użytkownicy założyli 915 525 zrzutek i zebrali 881 069 101 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Projekt „HELP UA PACKAGE” ma na celu dostarczenie produktów żywnościowych ofiarom rosyjskiej agresji na terytorium Ukrainy.

W związku z rosyjską agresją od 24 lutego 2022 r. naród ukraiński podjął walkę i wraz z całym cywilizowanym światem toczy wojnę na pełną skalę z okupantem. Niestety, wiele osób straciło pracę a liczba osób wewnętrznie przesiedlonych na Ukrainie osiągnęła ponad 8 mln.  Z tego powodu wiele osób nie ma możliwości i pieniędzy na zaspokojenie nawet podstawowych potrzeb i zakup żywności. 


Fundacja Ukraina zarządza projektem “HELP UA PACKAGE” na terenie Polski, współpracuje z organizacjami i firmami lokalnymi oraz międzynarodowymi. Organizuje i monitoruje cały proces zbiórki pieniędzy i żywności dla osób potrzebujących w Ukrainie, a także koordynuje proces związany z pakowaniem paczek żywnościowych i zarządza logistyką przy wysyłce do Ukrainy. Fundacja przygotowuje promocję oraz akcję w mediach społecznościowych w celu poszerzania informacji dotyczących projektu wśród mieszkańców Wrocławia oraz województwa Dolnośląskiego.

b18c0c198a434f21.png

zf90678d2bf41ffa.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 57

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków