id: gpts37

HELP UA PACKAGE 2.0

HELP UA PACKAGE 2.0

Nasi użytkownicy założyli 1 016 335 zrzutek i zebrali 1 064 608 926 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Raport pierwszej edycji projektu


W okresie od początku projektu do końca kwietnia 2023 r. dostarczyliśmy łącznie 5106 zestawów żywnościowych dla 5368 osób. Udało nam się pozyskać łącznie 373 tys. zł, w tym 351 tys. zł od partnerów oraz 22 tys. zł z zbiórek (w postaci pieniędzy, produktów i zrzutek). Wydatki na zakup produktów, koszty administracyjne (w tym opakowań, logistyki, pracy, magazynu i materiałów medialnych) wyniosły 317,2 tys. zł.


Do projektu dołączyło 6 firm, które zajmują się fundraisingiem. Poza głównym ukraińskim partnerem - SpivDii, rozpoczęliśmy współpracę z 5 ukraińskimi fundacjami charytatywnymi, które będą mogły organizować i niezależnie dostarczać pomoc na Ukrainę, tj. FC "Międzynarodowa FC Ochrona Społeczna", OC "FC Centr Pomocy Oleksandrii", OC "FC Malysh", FC "Fundacja przyjaciół Ukrainy" oraz Rada Miasta Fastów.


W ramach projektu udało nam się pozyskać około 70 wolontariuszy, a niektóre firmy delegowały swoich pracowników, co przyczyniło się do rozwoju kultury wolontariatu w zespole (Nokia, Towarzystwo Ukraina-Wałbrzych). Nasze zestawy żywnościowe zostały dostarczone do obwodów charkowskiego, donieckiego, chersońskiego, mikołajowskiego, zaporoskiego, Dniepru, Kijowa, Fastowa, kirowohradzkiego oraz Lwowa.


W trakcie realizacji projektu dokonaliśmy kilku zmian, w tym zmieniliśmy opakowania na worki, co umożliwiło przyspieszenie procesu pakowania. Stworzyliśmy również uniwersalny zestaw, składający się z oleju, mąki, ryżu, makaronu, konserw mięsnych i rybnych, pasztetu, herbaty, ciastek, czekolady (lub dżemu) oraz płatków owsianych. Koszt jednego zestawu wynosi 55 zł.


Nowe cele projektu to:

  • pozyskanie 550,0 tys. zł do 31.03.2024 r.
  • wysłanie 10,0 tys. zestawów
  • objęcie 10 regionów: Charków, Donieck, Chersoń, Mikołajów, Zaporoże, Dniepr, Sumy, Czernihów, Kijów oraz Kropywnycki
  • rozwijanie kultury wolontariatu w firmach


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
AI
Anna Isanbaieva
50 zł
AT
Ania
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AW
Agnieszka
56 zł
OI
Oleksandr Ivanchenko
20 zł
ЮЛ
Юлия Лёгкая
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!