Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Na dobry początek!

  Najnowszy tom specjalny Kocham Zioła "Dawniej i Dziś" z października 2021 w formie cyfrowej (PDF).

  rozwiń
  Na dobry początek!
 • Na porządne mury!

  Cały rocznik 2021 serii wydawniczej Kocham Zioła (trzy tomy) w wersji cyfrowej (PDF).

  rozwiń
  Na porządne mury!
 • Na szczelny dach!

  Wszystkie nagrody zawarte w poprzednich progach oraz:

  - Dostęp do ekskluzywnego 3-godzinnego webinaru, który zostanie przeprowadzony 9 grudnia 2021 roku (o 18:00) na żywo na platformie YouTube. Tematem webinaru będą walory użytkowe i lecznicze przypraw korzennych; wykład poprowadzi mgr inż. Bartłomiej Byczkiewicz.  rozwiń
  Na szczelny dach!
 • Na piękną salę!

  Wszystkie nagrody zawarte w poprzednich progach oraz:

  - Uhonorujemy Państwa imię i nazwisko lub nazwę firmy w budynku sali wykładowej w formie Ściany Darczyńców.

  rozwiń
  Na piękną salę!
 • Na wspaniały ogród! – 3-godzinne warsztaty "słodycze bez cukru"

  Wszystkie nagrody zawarte w niższych progach oraz:

  - Udział w 3-godzinnych praktycznych warsztatach "Słodycze bez cukru" poświęconych tworzeniu smacznych i zdrowych deserów opartych na składnikach wegetariańskich i wegańskich; warsztat prowadzi Natalia Dąbrowska EKOsmos.

  rozwiń
  Na wspaniały ogród! – 3-godzinne warsztaty "słodycze bez cukru"
 • Na wspaniały ogród! – 4-godzinne warsztaty z technologii wyrobu maści leczniczych

  Wszystkie nagrody zawarte w niższych progach oraz:

  - Udział w 4-godzinnych praktycznych warsztatach z technologii wyrobu farmaceutycznych maści leczniczych z roślinnymi składnikami czynnymi; warsztat prowadzi mgr inż. Bartłomiej Byczkiewicz. Uczestnicy jako jedni z pierwszych będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach organizowanych już na miejscu w Herbinarium.

  rozwiń
  Na wspaniały ogród! – 4-godzinne warsztaty z technologii wyrobu maści leczniczych
 • Na wspaniały ogród! – 4-godzinne warsztaty poświęcone mieszankom ziołowym

  Wszystkie nagrody zawarte w niższych progach oraz:

  - Udział w 4-godzinnych praktycznych warsztatach poświęconych mieszankom ziołowym - ich komponowanie, receptury i efektywne wykorzystanie; warsztat prowadzi mgr inż. Bartłomiej Byczkiewicz. Uczestnicy jako jedni z pierwszych będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach organizowanych już na miejscu w Herbinarium.

  rozwiń
  Na wspaniały ogród! – 4-godzinne warsztaty poświęcone mieszankom ziołowym
 • Na cudowne miejsce! – 5-godzinny wykład z pokazem "Zioła w obrzędach"

  Wszystkie nagrody zawarte w niższych progach oraz:


  - Udział w 5-godzinnym wykładzie z pokazem "Zioła w obrzędowości - talizmany, relikwie i uroki", który poprowadzi mgr Mieszko Oziębłowski - historyk i badacz dziejów czarownictwa, magii i roślin leczniczych. Uczestnicy jako jedni z pierwszych będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach organizowanych już na miejscu w Herbinarium.

  rozwiń
  Na cudowne miejsce! – 5-godzinny wykład z pokazem "Zioła w obrzędach"
 • Na cudowne miejsce! – 8-godzinne warsztaty poświęcone kamforze i jej wykorzystaniu

  Wszystkie nagrody zawarte w niższych progach oraz:

  - Udział w 8-godzinnych praktycznych warsztatach poświęconych kamforze i jej wykorzystaniu w olejach, maściach leczniczych i sprzętach użytkowych; warsztat prowadzi mgr inż. Bartłomiej Byczkiewicz. Uczestnicy jako jedni z pierwszych będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach organizowanych już na miejscu w Herbinarium.

  rozwiń
  Na cudowne miejsce! – 8-godzinne warsztaty poświęcone kamforze i jej wykorzystaniu
 • Na cudowne miejsce! – 8-godzinne warsztaty z technologii wyrobu maści leczniczych

  Wszystkie nagrody zawarte w niższych progach oraz:

  - Udział w 8-godzinnych praktycznych warsztatach z technologii wyrobu farmaceutycznych maści leczniczych z roślinnymi składnikami czynnymi; warsztat prowadzi mgr inż. Bartłomiej Byczkiewicz. Uczestnicy jako jedni z pierwszych będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach organizowanych już na miejscu w Herbinarium.

  rozwiń
  Na cudowne miejsce! – 8-godzinne warsztaty z technologii wyrobu maści leczniczych
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.