id: heyzht

Polscy Fani dla Fundacji Josha Grobana - 'Find Your Light'

Polscy Fani dla Fundacji Josha Grobana - 'Find Your Light'

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 353 zrzutki i zebrali 1 161 300 200 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem zbiórki jest wsparcie fundacji Josha Grobana 'Find Your Light'. W przyszłym roku Josh będzie obchodził swoje 40-te urodziny. Z tej okazji polscy fany pragną sprezentować mu coś wyjątkowego - uważamy, że wsparcie działalności charytatywnej będzie najlepszym prezentem jaki Artysta-Filantrop może otrzymać od swoich fanów.

heyzht-ab62a9ac.png


Stowarzyszenie Polskich Fanów Josha Grobana - Polish Grobanites powstało w 2011r. i jest wpisane w rejestr stowarzyszeń zwykłych w Urzędzie Miasta Poznania. Organizacja zrzesza najwierniejszych fanów Grobana i aktywnie promuje jego twórczość w polskich mediach. W Zarządzie Stowarzyszenia zasiadają:

Paulina Duszyńska - Prezes,

Anna Kazek - Wice Prezes ds. finansowych

Lidia Jurek - Wice Prezes ds. PR i mediów.

heyzht-0c0d4f.png


Okrągły Jubileusz to wspaniała okazja do wielkich czynów. Kwota zebranych pieniędzy (marzy nam się co najmniej, również okrągły, 1000$) zostanie przelana na konto Fundacji w dniu urodzin Josha oraz zakomunikowana na naszych kontach w mediach społecznościowych.

heyzht-3de71e34.png


Josh Groban to amerykański wokalista, który na całym świecie sprzedał ponad 30 mln. płyt. Na swoim koncie ma duety z takimi gwiazdami, jak Andrea Bocelli, Celine Dion, Barbra Streisand, Placido Domingo, Tony Bennett, czy Beyonce.Śpiewał m.in. dla Obamy, Mandeli , a także podczas Super Bowl. Jego najpopularniejszy utwór - cover zespołu Secret Garden - ‘You Raise Me Up’ często przewija się w polskich radiach. We wrześniu 2018r Groban wydał swój 8 studyjny krążek zatytułowany ‘Bridges’, a obecnie pracuje nad materiałem do kolejnej płyty.

heyzht-54ecada3.png


W 2011 roku Josh założył fundację ‘Find Your Light’, która ma na celu wspieranie ubogich dzieci poprzez wdrażanie lub ulepszanie w szkołach edukacji i programów artystycznych. Oto, co na ten temat powiedział sam Josh podczas przemówienia na absolutorium jednej z amerykańskich uczelni w maju 2018r.:

‘Nasz świat gdzie gości sztuka jest wystarczająco przerażający. Wyobraźcie go sobie BEZ sztuki! Sztuka pozwala nam uczynić sens z naszego świata i naszego życia. Jest formą wyrażania rzeczy, których nie można by wyrazić w inny sposób i jednocześnie pozwala nam doświadczyć rzeczy w szczególny sposób. Jako artysta i jako człowiek, moja odpowiedzialność to uczynić świat lepszym, nie tylko poprzez sztukę, ale też dla sztuki.Mam bardzo pomyślne życie, a wybory jakich dokonałem pozwoliły mi się za to odpłacić 'Find Your Light'. To nazwa mojej fundacji na rzecz edukacji artystycznej, którą założyłem 5 lub 6 lat temu właśnie po to, żeby się odpłacić i daje mi to ogromne szczęście, takie o które wszyscy powinniście walczyć. Altruizm, bezinteresowność i nagroda w postaci możliwości dzielenia się swoja pomyślnością z innymi.Wiadomym jest, że uczniowie, którzy mają dostęp do solidnego programu edukacji artystycznej mają się lepiej niż ci, którzy tego dostępu nie mają. Kiedy edukacja artystyczna jest wdrażana do szkół, w których jej nie ma, albo jest ulepszana, wskaźniki ukończenia szkół szybują w górę. Wiemy, że ubożsi studenci mają dużo słabszy dostęp do edukacji artystycznej, tak więc w Find Your Light wspomagamy te programy w szkołach i wspieramy kampanie w ich propagowaniu w naszym kraju. I to są najbardziej znaczące momenty w mojej karierze - kiedy odwiedzam szkoły i pracuję z uczniami. To jest naprawdę wspaniałe.Jesteście tu dzięki ogromnej szansie. Upewnijcie się, że zadośćuczynienie będzie częścią waszego dalszego życia.’

Stowarzyszenie działa, ponieważ widzimy w Joshu dobrego, serdecznego, utalentowanego człowieka. Wspieramy jego twórczość i wszelkie działania filantropijne. I właśnie dlatego, jako formę prezentu urodzinowego, postanowiliśmy odwdzięczyć mu się w sposób, który najbardziej doceni - pomagając innym.

Więcej o fundacji Find Your Light:

http://fylf.org/

Więcej o Joshu i o Stowarzyszeniu Polskich Fanów Josha Grobana:

http://joshgroban.pl/

http://www.joshgroban.com/

https://www.facebook.com/joshgrobanpoland

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 43

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Prestige MJM oraz Wydawca płyt Josha (Warner Poland?) także powinni się dorzucić ze swoich funduszy reprezentacyjnych

    ukryta