Opis zrzutki

MaNa- czyli Maciek i Natalia, chociaż to również żyrafomiś, który Maciek podarował pewnego dnia Natalii:) Od tej pory wędruje razem z nami na naszych szlakach ????

Kim jesteśmy? Jesteśmy parą, zarówno w życiu jak i na górskich szlakach. Poznaliśmy się w schronisku na Błatniej w Beskidzie Śląskim. Tak już się potoczyło, że przez 4 lata wędrujemy razem przez życie, odwiedzając co raz to nowe miejsca!:)


Na naszym blogu (www.manawpodrozy.pl) staramy się umieszczać wpisy, które nie prezentują “suchych” faktów dotyczących odwiedzanych miejsc, tylko opisywać je poprzez nasze emocje, które odczuwaliśmy, gdy je po raz pierwszy ujrzeliśmy. Wszystko to ma na celu oczywiście zaprosić Was do wyjścia z domu i odkrycia fantastycznych miejsc, które Was otaczają, a jeśli to tylko możliwe, również do podążania naszym śladem.


Chcielibyśmy Was prosić o wsparcie w prowadzeniu naszego bloga (opłata ze hosting, domenę, serwis sprzętu), a w zamian oferujemy Wam przygotowany przez nas Przewodnik po Małym Szlaku Beskidzkim w wersji PDF.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 27

MJ
Mariusz Jóźwiak
50 zł
K
Klaudia
30 zł
PJ
Piotr Jabłoński
30 zł
ZD
Zuzanna Długosz
30 zł
G
Gosia
25 zł
 
Łukasz Dyłka
25 zł
Sebastian Śliwa
20 zł
A
Aneta
20 zł
J
JACEK
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Przewodnik po Małym Szlaku Beskidzkim w wersji PDF

Przewodnik po Małym Szlaku Beskidzkim w wersji PDF.

32 strony przewodniku, gdzie znajdziecie szczegółowy opis przebiegu MSB, informacje o miejscach noclegowych, restauracjach, sklepach, czy punktach gastronomicznych wraz ze wszelkimi danymi teleadresowymi. Podpowiemy również na ile dni rozłożyć przejście MSB i jak najlepiej się do niego przygotować:)

 

wybrano 23 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

679 722 zrzutki

i zebrali

441 253 651 zł

A ty na co dziś zbierasz?