Wsparcie bloga MaNa w Podróży ID: hfbzcu

Wsparcie bloga MaNa w Podróży ID: hfbzcu

Opis zrzutki

MaNa- czyli Maciek i Natalia, chociaż to również żyrafomiś, który Maciek podarował pewnego dnia Natalii:) Od tej pory wędruje razem z nami na naszych szlakach ????

Kim jesteśmy? Jesteśmy parą, zarówno w życiu jak i na górskich szlakach. Poznaliśmy się w schronisku na Błatniej w Beskidzie Śląskim. Tak już się potoczyło, że przez 4 lata wędrujemy razem przez życie, odwiedzając co raz to nowe miejsca!:)


Na naszym blogu (www.manawpodrozy.pl) staramy się umieszczać wpisy, które nie prezentują “suchych” faktów dotyczących odwiedzanych miejsc, tylko opisywać je poprzez nasze emocje, które odczuwaliśmy, gdy je po raz pierwszy ujrzeliśmy. Wszystko to ma na celu oczywiście zaprosić Was do wyjścia z domu i odkrycia fantastycznych miejsc, które Was otaczają, a jeśli to tylko możliwe, również do podążania naszym śladem.


Chcielibyśmy Was prosić o wsparcie w prowadzeniu naszego bloga (opłata ze hosting, domenę, serwis sprzętu), a w zamian oferujemy Wam przygotowany przez nas Przewodnik po Małym Szlaku Beskidzkim w wersji PDF.

Wpłacający12

MJ
Mariusz Jóźwiak
50 zł
Sebastian Śliwa
20 zł
J
JACEK
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
RP
Renata Pięta
20 zł
DF
Damian Fender
20 zł
GC
Grzegorz Czubaj
20 zł
A
Agnieszka
20 zł
M
Monika
20 zł
PP
Pawel Pięta
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej

Przewodnik po Małym Szlaku Beskidzkim w wersji PDF

Przewodnik po Małym Szlaku Beskidzkim w wersji PDF

Przewodnik po Małym Szlaku Beskidzkim w wersji PDF.

32 strony przewodniku, gdzie znajdziecie szczegółowy opis przebiegu MSB, informacje o miejscach noclegowych, restauracjach, sklepach, czy punktach gastronomicznych wraz ze wszelkimi danymi teleadresowymi. Podpowiemy również na ile dni rozłożyć przejście MSB i jak najlepiej się do niego przygotować:)

 

wybrano 9 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

521 989 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?