id: hfszab

Niezapomniana Wycieczka w Kosmos

Niezapomniana Wycieczka w Kosmos

32 zł
z 500 000
0%
zakończona
26.12.2019r
8
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 013 919 zrzutek i zebrali 1 059 992 188 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, Jesteśmy Adrian I Marcin. Dwóch fajnych młodych chłopaków z ambitnymi planami. Pracujemy razem w jednej z miejscowych firm, dobrze nam się współpracuje. Mamy spoko drużynę. Z racji tego, że nasz kolega jest sporym marzycielem, często marzy o niezapomnianej wycieczce. Zwiedził już wiele krain tego świata, więc ciężko byłoby go zaskoczyć. Wspólnie z kolega postanowiliśmy pomóc naszemu koledze w organizacji wyjazdu, którego nigdy nie zapomni. Założyliśmy wspólnie słoik, do którego wrzucamy po wypłacie różne nominały, jednak po kilku obliczeniach doszliśmy do wniosku iż uzbieranie większej sumy w tym tempie graniczy z cudem, stąd też zwracamy się do wszystkich Państwa z prośbą o pomoc w naszej zbiórce. Poczyniłem już kilka telefonów w tej sprawie aby dopiąć organizację na ostatni guzik. Naszym planem i głównym założeniem wycieczki jest wystrzelenie kolegi rakietą w kosmos z biletem w jedna stronę. Z racji rzadkiego kierunku lotu wiele biur podroży odmówiło współpracy z nami. Na szczęście nigdy się nie poddaliśmy i trafiliśmy na ślad Indyjskich służb powietrznych, które zgodziło się w ramach testów zaaranżować lot naszego przyjaciela w kosmos. Nie poprzestaliśmy jednak na samym wystrzeleniu go rakietą, pragniemy umilić mu lot muzyką klasyczną oraz pysznym stekiem oraz duszonym szparagami. Koszt takiej wycieczki to blisko 3mln dolarów. My jednak potrzebujemy jedynie 500 tys złoty gdyż nie jesteśmy bierni I zorganizowaliśmy już kilka festynów na których zbieraliśmy datki i resztę dołożymy od siebie. Chcemy aby ta wycieczka była wystrzałowa.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to najważniejsza zbiórka w internecie, ale wierzymy w moc internetu I dobrych ludzi. Jeśli kwota przerośnie nasze oczekiwania to ucieszymy zwierzaczki w schronisku na święta :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
2 zł
 
Dane ukryte
1,99 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta