id: hfxkdc

Dla Polski po medale ! Mistrzostwa Europy - Debreczyn

Dla Polski po medale ! Mistrzostwa Europy - Debreczyn

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 762 zrzutki i zebrali 1 197 959 908 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Uczniowski Klub Sportowy HEROS powstał w 2017 roku. Od początku swojej działalności stawiamy na rozwój, wychowanie oraz trening dzieci i młodzieży. Po kilku latach szkolenia i udziału w rywalizacji sportowej, będziemy mieli znaczny udział w Reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwa Europy 24-25 czerwca 2023 w Debreczynie na Węgrzech. Nasi zawodnicy w wyniku turnieju kwalifikacyjnego wywalczyli powołania na ten prestiżowy turniej. Julia Balcerzak - junior - 50kg, Konrad Janczewski junior -65 kg, Bartek Wronowski junior -75 kg oraz z Nikolą Gajowniczek i Wiktorią Gajowniczek w kata drużynowym. Taki wynik nie byłby możliwy bez trudów pracy jaki wykonał nasz team od początku roku. Uczestniczyliśmy w obozie przygotowawczym w Batumi, gdzie również wyżej wymienione osoby wzięły udział w Turnieju gruzińskim o Puchar regionu Adjaria. Zdobyliśmy drużynowe Mistrzostwo Województwa. Teraz czas na godne reprezentowanie Naszego Kraju na najważniejszych zawodach dla juniorów, czyli Mistrzostwa Europy.

Zwracamy się z prośbą do sympatyków naszego #herosteam wszystkich przyjaciół o wsparcie wyjazdu naszej młodzieży. Niezbędne środki finansowe (razem około 15 tys) , które musimy pokryć we własnym zakresie. Są to koszty dojazdu na Węgry, noclegi, wyżywienie, opłaty startowe, udział w zgrupowaniu kadry, a nawet dresy reprezentacji Polski.

Pomóżcie spełnić marzenia młodych ludzi, by byli inspiracją dla młodszych roczników z naszego klubu. Wyjazd stanowić będzie cel dla wszystkich i przykład, że ciężką pracą i determinacją można reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 49

MW
Michał Weremczuk
100 zł
KS
Katarzyna Słomianka
50 zł
MP
Marcin
50 zł
AM
Ola
50 zł
BA
Bartosz
100 zł
RR
MIG Ć.
50 zł
 
Dane ukryte
70 zł
BT
bartek tarchalski
70 zł
MO
Adam Molewski
50 zł
KŻet
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!