id: hgrbws

Szlachetna Paczka Smart School 2021

Szlachetna Paczka Smart School 2021

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 153 563 zrzutki i zebrali 1 198 554 968 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wzorem lat ubiegłych, gdy nasza szkolna i przedszkolna społeczność pokazała ogrom zaangażowania i ponadprzeciętnego wsparcia, również w tym roku pragniemy zaprosić wszystkich ludzi ogromnego serca do wsparcia akcji Szlachetna Paczka.


Pani Zofia (42 lat) jest bardzo dzielną mamą trzech chłopców (Piotr 17 lat, Kuba 15 lat, Janek 11 lat). Niedawno podjęła decyzję o rozwodzie i wyprowadzce od męża. Jak sama mówi, była to najlepsza decyzja w jej życiu. Na co dzień chłopcy uczą się, a ona stara się, jak może zaspokoić ich potrzeby. Kuba jest dzieckiem niepełnosprawnym, wymaga całodobowej opieki osób drugich w codziennym funkcjonowaniu. Janek również jest chory, ma wrodzoną wadę serca. Najstarszy syn Piotr uczy się i pomaga mamie jak tylko może, wypełniając obowiązki ojca. Rodzina utrzymuje się ze świadczeń pobieranych na dzieci. Po odliczeniu wszystkich kosztów, zostaje im 342 zł w przeliczeniu na jedną osobę.


Pani Zofia jest bardzo dzielną kobietą, która walczy o lepsze jutro dla swoich dzieci. Bijące od niej ciepło i pozytywna energia, pomimo wielu problemów, z którymi się boryka daje też siłę i motywację synom. Piotr uwielbia tworzyć muzykę i nagrywać różne przeróbki piosenek, Janek jest mistrzem gier internetowych a Kuba jest mistrzem przeszkadzania braciom w wykonywaniu ich ulubionych rzeczy. Jednak ani Piotr ani Janek nie złoszczą się na niego i chętnie poświęcają mu czas. Wszyscy razem potrafią cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy. Zmiany, które zdecydowała się wprowadzić w swoim życiu pani Zofia realizuje powoli, ale wytrwale i z pełną stanowczością. Obiecała swoim synom, że już nigdy nie będą musieli wrócić do dawnego życia.


Zachęcamy do przyłączenia się do naszej zrzutki. Za zebrane w jej ramach środki zakupimy te pozycje, których nie uda się zdobyć w ramach zbiórki darów rzeczowych.


Bądźmy razem dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

PO
Paulina Ostapiuk
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
JT
Jeremi Tarańczuk
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MS
Małgorzata Soroczko-Księżak
300 zł
AI
Agnieszka Izbicka
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
WI
Janek Ingielewicz
250 zł
MG
Monika Gapys
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!