id: hgt4ua

MEMBRANA #dźwiękoczuli - wydanie debiutanckiej płyty

MEMBRANA #dźwiękoczuli - wydanie debiutanckiej płyty

Nasi użytkownicy założyli 912 539 zrzutek i zebrali 874 676 232 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

KOCHANI :)

Świat jest pełen pięknych ludzi o wrażliwych sercach, którzy tworzą niesamowite rzeczy. Często skrywają je gdzieś w zakamarkach domów, nie wierząc w moc i siłę swojego przekazu, który nieraz koi Duszę, utula, umacnia, wspiera, wzrusza. Dodajmy takim utalentowanym prawdziwkom skrzydeł !!! Szczególnie tym skromnym, o ogromnym sercu, którzy sami mają niełatwą drogę życiową, a pomimo tego tak wiele dobra dają innym. Głęboko wierzę w to, że świat odpowie im tym samym.


MEMBANA

Magdalena Lehman-Konieczna i Piotr Konieczny

#dźwiękoczuli

Parą są od kilkunastu lat, zespołem muzycznym bywają, najczęściej w domowych pieleszach. Dźwiękiem i słowem opowiadają o swoim, często nie łatwym. Rodzice Cudownych Endorfinek - Roszka i Bazylego. Straszy synek Roch ma zespół Downa i wrodzoną wadę serca. Młodszy synek Bazyli urodził się teoretycznie zdrowy, ale w styczniu 2014 roku zdiagnozowano u niego autyzm dziecięcy.


Niezwykle wrażliwi i utalentowani. Piszą swoje teksty, tworzą autorską muzykę. Ukochałam ich od momentu poznania. Nie tylko ja. Oczarowali swoją prawdą już niejednego. Stąd pomysł na zorganizowanie im koncertu z oprawą świetlną, wizualną i ruchową - jedno z ich marzeń. Zrodził się projekt muzyczno-wizualny z udziałem sekcji MOVEart i przyjaciół. Połączył on ze sobą różne formy przekazu oraz różnych fantastycznych ludzi. Wzięli w nim udział amatorzy – ludzie z różnymi talentami, pasjonaci życia, wrażliwi na drugiego człowieka oraz na to, co ich otacza.


To niesamowite wydarzenie - koncert zespołu w poszerzonym składzie - "MEMBRANA dźwiękiem, obrazem, ruchem" miało miejsce 25 września 2020 w Centrum Kultury w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie:

Linki związane z wydarzeniem:

https://www.facebook.com/events/982990442125858?active_tab=about

https://www.facebook.com/PiotrGajekFotografia/photos/?tab=album&album_id=3191661884280136

https://www.facebook.com/mok.glogow/videos/3732936470072715


Dzięki Waszemu wzruszającemu odzewowi po koncercie "MEMBRANA dźwiękiem, obrazem, ruchem ", w odpowiedzi na Wasze zapytania i prośby odnośnie płyty, robimy kolejny krok w spełnianiu marzeń Magdy, Piotra oraz moich i Waszych zarazem :)


Połączmy zatem ponownie nasze siły i wesprzyjmy ich w wydaniu debiutanckiej płyty <3

Róbmy dobro i pomnażajmy je:)

Zebrane środki przeznaczymy na realizację tego przedsięwzięcia ku radości nas wszystkich i wdzięczności za twórczość Magdy i Piotra!


Jeśli twórczość MEMBRANY dotknęła również Twojej Duszy i zagościła w Twoim sercu, dołącz do nas :)

Ściskam !

Marlena Mandziuk (MENIA:)


Linki do świata MEMBRANY:

https://www.facebook.com/Membrana-101360521434904

https://www.youtube.com/channel/UCc00RC_Lh5aRQal9hyF3UHg/videos

http://roszekibazyli.blogspot.com/p/o-nas.html


PS

Każdy, kto wpłaci minimum 30 zł otrzyma płytę z imienną dedykacją w ramach podziękowań za dar serca. Proszę zatem o wysłanie dodatkowo meila wraz ze swoimi danymi na następujący adres: [email protected]tb7fb110015b9d8a.jpegv1d99fe5b711e1bc.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 85

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!