Zakup testów SARS-CoV-2 (COVID-19) dla pracowników Szpitali, zakładów Medycznych, domów opieki oraz innych miejsc potrzebujących. ID: hgt7zy

Zakup testów SARS-CoV-2 (COVID-19) dla pracowników Szpitali, zakładów Medycznych, domów opieki oraz innych miejsc potrzebujących. ID: hgt7zy

1 325 zł z 500 000 zł

0%

1 325 zł

1 325 zł

z 500 000 zł

zakończona

zakończona

31.05.2020r

56

56

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 7

Opis zrzutki

WYŚLIJ SWOJEGO MEDYKA NA TESTY!


Każdy MEDYK jest nasz, zazwyczaj niezbyt dosadnie przyjmujemy zagrożenie, zaczynamy się martwić gdy jest zbyt blisko Nas, bliżej niż moglibyśmy przypuszczać, pamiętajmy kto będzie Nam udzielał pomocy, zadbajmy o osoby które wyrzekając się wszystkiego niosą pomoc potrzebującym, pamiętaj o swoim Medyku!


Nigdy nie byliśmy nawet wstanie przypuszczać, że będzie nam dane żyć w czasie, gdy cały świat staje na głowie. Nie bójmy się o tym powiedzieć, w tej chwili toczymy wojnę, nierówną walkę z niewidzialnym przeciwnikiem który aż nadto rozpanoszył się w Kraju, w Europie, na Świecie. Toczymy wojnę z SARS-CoV-2.

Wiele aspektów naszego codziennego „beztroskiego” życia, w ciągu paru chwil zostało zachwiane, zostaliśmy odizolowani od Siebie wzajemnie, od społeczeństwa, od życia, ale dla Naszego dobra! To od NAS zależy jak długo to potrwa, jak szybko uporamy się z zagrożeniem, jaka będzie liczba ofiar, ilu odejdzie bezpowrotnie.


Jak w każdej WALCE, tworzymy swoiste „podziemie” które pomimo wszystkiego chce pomóc, chce walczyć, chce solidarnie zmierzyć się z Naszym wrogiem, takim punktem ruchu oporu jest Nasza zrzutka!


Zbieramy środki za które na bierząco kupujemy badania SARS-CoV-2 (COVID-19) wykonywane metodą Real TIme RT-PCR, jest to badanie Genetyczne zgodne z referencjami Światowej Organizacji Zdrowia oraz Państwowego Zakładu Higieny, pozwala na wykrycie materiału genetycznego wirusa. Jako nieliczni działamy na zasadach partnerskich z Laboratorium które wykonuje badanie kompleksowo, dlatego możemy współpracować na preferencyjnych niższych stawkach na te badania.


Całe skupienie kierujemy na lekarzy, medyków, pielęgniarki, ratowników medycznych, oraz cały personel który bierze udział w Walce, to są Nasi ludzie, potrzebują Nas.


Możemy im POMÓC ale mamy na to niewiele czasu!


Nie wchodzimy w sfery „polityczne” danych miejsc, nie wnikamy narazie dlaczego to wszystko tak wygląda, co robi dyrekcja, służba zdrowia, Państwo, niema na to czasu, niesiemy pomoc potrzebującym, walczymy o Nasze dobro.


Naszym Medykom brakuje sprzętu, środków ochrony których codziennie masa ląduje jako odpad do utylizacji, brakuje badań! rąk do pracy, Naszego wsparcia, otuchy i dobrego słowa! Pomóżmy im, pokażmy że nie są Sami, że walczymy ramię w ramie, wyposażmy ich w co potrzebne, dajmy im broń do bezpośredniej walki w Naszym imieniu, dajmy im możliwość bycia pewnym, tego że są zdrowi, że mogą cały czas pomagać, czy chcą wiele?

Czy to aż tak wiele w Walce o nasze życie? Tak wiele za Ich życie?


Ruszmy się do Walki, pokażmy co znaczy jedność i siła, pokażmy już po raz któryś, że Jesteśmy Wielcy!


Bez Was nie damy rady! To Wy tworzycie całość, loty


Poszukujemy ludzi którzy będą w stanie ufundować jakąś część z nich, partnera akcji, sojusznika, każda propozycja pomocy jest dla Nas ogromnym wsparciem.


Każdy kto chce pomóc, dorzucając przysłowiową złotówkę, udostępniając, dając od Siebie wszystko co może, staje razem z nami do Walki o lepsze jutro!

Wpłacający56

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

557 751 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?