id: hgxet9

Ferie dla dzieci z Domu Dziecka

Ferie dla dzieci z Domu Dziecka

Nasi użytkownicy założyli 1 186 967 zrzutek i zebrali 1 247 851 794 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ferie Lato 2024 dla 70 Dzieci z Ukraińskiego Domu Dziecka

Dzieciństwo to czas beztroski, radości i odkrywania świata. Niestety, dla dzieci z ukraińskich domów dziecka rzeczywistość jest zupełnie inna. Życie w niepewności, stresie i lęku to ich codzienność. Chcemy to zmienić, choćby na chwilę, podczas letnich ferii 2024.

Naszym celem jest zorganizowanie wyjątkowych wakacji dla dzieci z domów dziecka ewakuowanych z Ukrainy do Polski. Pragniemy dać im chwile szczęścia, radości i niezapomnianych wrażeń poprzez wyjazd nad morze albo do wielkiego miasta.

Od dwóch lat dzieci te przebywają w obozie letnim, zlokalizowanym w lesie, z dala od dużego miasta i cywilizacji. Mając na uwadze, jak ważna jest kultura w życiu i rozwoju dzieci, chcielibyśmy zapewnić im choć namiastkę miejskiego życia i wszelkich dobrodziejstw, jakie ono ze sobą niesie.

Chcemy, aby te wakacje były dla nich wyjątkowe. Planowane atrakcje obejmują:

  • Wycieczki do kina, teatru, muzeum
  • Zwiedzanie nadmorskich miast
  • Zajęcia edukacyjne i kulturalne
  • Spotkania z ciekawymi ludźmi
  • Odpoczynek nad morzem

Chcemy zorganizować te aktywności dla około 70 dzieci w wieku od 6 do 18 lat. Planujemy przejazd autokarem z ich obecnego obozu do nadmorskich miast lub do dużego miasta, zapewniając noclegi i posiłki na 5-7 dni, w zależności od zebranych środków.

Zależy nam na wzmacnianiu u dzieci poczucia własnej wartości i wiary we własne siły, na rozwijaniu zainteresowań i pasji, które stanowią alternatywę dla wolnego czasu spędzonego w izolacji, przed komputerem czy telefonem. Wojna w ich kraju dodatkowo obciążyła te dzieci, zmuszając je do ucieczki. Pomóżmy im zdjąć ten ciężar i tchnąć w nie nadzieję, że świat może być lepszy, a oni mają szansę realizować swoje marzenia.

Do spełnienia tego celu potrzebujemy Waszego wsparcia! Razem możemy namalować uśmiechy na twarzach dzieci!

Prosimy o wsparcie w zorganizowaniu letnich ferii dla dzieci z ukraińskich domów dziecka. Razem możemy dać im niezapomniane wakacje i szansę na lepsze jutro.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!