Na modernizację sprzętu komputerowego w Wapnie ID: hhfxuv

1 043 zł z 5 000 zł

20%

1 043 zł

z 5 000 zł

zakończona

07.01.2018r

15

wspierających
20%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Jestem nauczycielem informatyki (i matematyki) w Wapnie (woj. wielopolskie). Prawie wszystkie komputery w pracowni mają ponad 10 lat. Chciałbym zakupić kilka używanych ale dobrych technicznie laptopów, aby rozwiązać problemy sprzętowe w szkole.

Pracownia komputerowa w wapieńskiej szkole funkcjonuje od 1999 r. Na początku była wyposażona w komputery iMac z programu ministerialnego. Służyły wiele lat i byłem z nich bardzo zadowolony. Ostatnie komputery, które otrzymaliśmy z ministerstwa to też były komputery iMac (takie białe). Było to w 2007 r. Kilka z nich jeszcze funkcjonuje. Same komputery też funkcjonują ale w połowie wystąpiły usterki karty graficznej. Niestety naprawa kosztowałaby więcej niż kupno takiego używanego egzemplarza tzn. kwota rzędu 400-500 zł. Za taką kwotę można już kupić całkiem "przyzwoity" laptop.

-

Jeśli nie możesz wpłacić, to ... udostępnij innym :)

-

Zbiórkę mam zamiar prowadzić do 7 stycznia 2018 r. Wszelkie zakupy sprzętu będę dokumentował i upubliczniał. Proszę się nie obawiać "defraudacji" funduszy, na pewno i tak dołożę z własnej kieszeni :)

-

Akcję planowałem już wcześniej ale wszystko się opóźniało. Zmobilizowała mnie wiadomość, że została zgłoszona moja kandydatura w plebiscycie "Nauczyciel na medal". Ja jednak wolę, aby zamiast SMS-ów na moją kandydaturę przelewać nawet małe środki na tę zrzutkę.

-

Dla osób, które mnie nie znają - jestem zwolennikiem pełnej transparentności i zdjęcia dokumentów zakupów z środków pozyskanych na zrzutce - na pewno pojawią się w sieci. Natomiast gdyby ktoś szukał informacji o mnie, to Google zwróci wiele wyników po wpisaniu hasła: "Jacek Haja".

-

Z góry SERDECZNIE DZIĘKUJĘ a po akcji też spróbuję specjalnie podziękować - chociażby publikując film z próby obejścia na rękach boiska do siatkówki :)

Aktualności8

 • Oprócz wpłat bezpośrednich przez zrzutkę była jeszcze "akcja", która już po zakupie laptopa przyniosła kolejne 450 zł i za tę kwotę zakupiliśmy 3 zestawy głośnikowe do sal lekcyjnych. Sprzęt można zobaczyć na stronach szkolnych http://zswapno.blogspot.com/2018/01/nowy-sprzet.html Jeszcze raz DZIĘKUJĘ (wkrótce film z "chodzenia na rękach")

 • DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! Nie wyrzuciliście tych pieniędzy w przysłowiowe błoto. Postaram się je rozsądnie wydać! O zakończeniu zrzutki napisałem trochę na moim blogu: http://szachyibiegi.blogspot.com/2018/01/finisz-zrzutki.html

 • Ostatni tydzień zrzutki. Na pewno wystarczy na jeden komputer :) 6-go stycznia pobiegnę w biegu 3 Króli - może biegacze coś dorzucą? 7-go stycznia organizuję Szachowy Turniej Charytatywny - też "parę" złotych przybędzie. Już mało czasu zostało do opanowania chodzenia na rękach :) ... ale wszystko może się zdarzyć :)

 • Zobacz więcej

Wpłacający15

 
Dane ukryte
300 zł
KG
Krzysztof Grabowski
100 zł
MK
Milena Komasa
100 zł
M
Maciej
100 zł
Mikołaj Łosiak
100 zł
RH
Radosław Hęś
100 zł
BS
Barbara Sosnowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
A
alina.prominska
50 zł
B
BILSKI
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Szczytny cel i jak zwykle zaangażowany organizator !

 •  
  Jacek Haja

  Dziękuję. Każda wpłata ... jest ważna. Ja nawet bardziej na początku liczyłem właśnie na takie małe wpłaty .... Myślałem nad SMS-ami Premium ale tam strasznie duży % się marnuje tzn. ani połowa nie idzie na cel (1 zł z 2,46 czyli tylko ok. 40%).

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Masz moją 5-kę :)

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

421 763 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?