Na modernizację sprzętu komputerowego w Wapnie ID: hhfxuv

Na modernizację sprzętu komputerowego w Wapnie ID: hhfxuv

1 043 zł z 5 000 zł

20%

1 043 zł

1 043 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

07.01.2018r

15

15

wspierających
20%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 8

 • Oprócz wpłat bezpośrednich przez zrzutkę była jeszcze "akcja", która już po zakupie laptopa przyniosła kolejne 450 zł i za tę kwotę zakupiliśmy 3 zestawy głośnikowe do sal lekcyjnych. Sprzęt można zobaczyć na stronach szkolnych http://zswapno.blogspot.com/2018/01/nowy-sprzet.html Jeszcze raz DZIĘKUJĘ (wkrótce film z "chodzenia na rękach")
  Czytaj więcej
 • DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! Nie wyrzuciliście tych pieniędzy w przysłowiowe błoto. Postaram się je rozsądnie wydać! O zakończeniu zrzutki napisałem trochę na moim blogu: http://szachyibiegi.blogspot.com/2018/01/finisz-zrzutki.html
  Czytaj więcej
 • Ostatni tydzień zrzutki. Na pewno wystarczy na jeden komputer :) 6-go stycznia pobiegnę w biegu 3 Króli - może biegacze coś dorzucą? 7-go stycznia organizuję Szachowy Turniej Charytatywny - też "parę" złotych przybędzie. Już mało czasu zostało do opanowania chodzenia na rękach :) ... ale wszystko może się zdarzyć :)
  Czytaj więcej
 • Zostały 4 tygodnie do końca akcji ... i już od dłuższego czasu "cisza". Właściwie trudno się dziwić. Zewsząd "wołanie" o wsparcie a już czas najwyższy zadbać o najbliższych. Niemniej ... nie poddaję się :)
  Czytaj więcej
 • Stagnacja się ... zrobiła. Wpłat nie przybywa i udostępnień niestety też. Dzisiaj próbowałem "przemycić" linki do zrzutki na fanpage'ach banków (nazw nie wymieniam) oraz w komentarzu do ciekawego wpisu pewnej redakcji. Nadal apeluję o udostępnianie :)
  Czytaj więcej
 • 21-go listopada w pracowni pojawi się 5 nowych (!) Asus-ów Zostały zakupione za kwotę ok. 8000 zł. Niestety to nadal do końca nie rozwiązuje sytuacji sprzętowej. Dalej bardzo proszę o udostępnianie informacji o zrzutce. Głupio jest mi prosić koleżeństwo nauczycielskie i nie chciałbym, aby doszło do sytuacji podziału na tych co wpłacili i tych co nie wpłacili. Wolę, aby każdy dobrowolnie podejmował decyzję.
  Czytaj więcej
 • Jeśli czytasz, ... to udostępnij dalej :) Naprawdę trudno dotrzeć do szerokiego kręgu ... Otoczenie wapieńskie, to nie są ludzie majętni (na ogół). Gdyby było bogate, to pewnie wystarczyłby lokalny charakter takiej akcji. W szkole pojawił się jeden nowy laptop zakupiony z środków pozyskanych przez RR za udostępnianie sali lekcyjnej na kurs j. angielskiego. Jednak ten laptop trafi do sali lekcyjnej (a nie do pracowni). Każda wpłata się przyda, dlatego proszę się nie krępować :) i wpłacać nawet kilkuzłotowe datki :)
  Czytaj więcej
 • Za własną kasę kupiłem: dwie karty radiowe, cztery adaptery do podłączania tabletów do projektorów i jedną listwę. Wydałem na to niemal 100 zł. (informację dodałem również na stronie szkolnej) Pierwsi ofiarodawcy trochę mnie nawet zaskoczyli wysokością swoich wpłat (pozytywnie) ale zachęcam również do wpłacania mniejszych kwot :) Będzie raźniej jeśli wpłat będzie więcej. Każde 5 zł się przyda :)
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Jestem nauczycielem informatyki (i matematyki) w Wapnie (woj. wielopolskie). Prawie wszystkie komputery w pracowni mają ponad 10 lat. Chciałbym zakupić kilka używanych ale dobrych technicznie laptopów, aby rozwiązać problemy sprzętowe w szkole.

Pracownia komputerowa w wapieńskiej szkole funkcjonuje od 1999 r. Na początku była wyposażona w komputery iMac z programu ministerialnego. Służyły wiele lat i byłem z nich bardzo zadowolony. Ostatnie komputery, które otrzymaliśmy z ministerstwa to też były komputery iMac (takie białe). Było to w 2007 r. Kilka z nich jeszcze funkcjonuje. Same komputery też funkcjonują ale w połowie wystąpiły usterki karty graficznej. Niestety naprawa kosztowałaby więcej niż kupno takiego używanego egzemplarza tzn. kwota rzędu 400-500 zł. Za taką kwotę można już kupić całkiem "przyzwoity" laptop.

-

Jeśli nie możesz wpłacić, to ... udostępnij innym :)

-

Zbiórkę mam zamiar prowadzić do 7 stycznia 2018 r. Wszelkie zakupy sprzętu będę dokumentował i upubliczniał. Proszę się nie obawiać "defraudacji" funduszy, na pewno i tak dołożę z własnej kieszeni :)

-

Akcję planowałem już wcześniej ale wszystko się opóźniało. Zmobilizowała mnie wiadomość, że została zgłoszona moja kandydatura w plebiscycie "Nauczyciel na medal". Ja jednak wolę, aby zamiast SMS-ów na moją kandydaturę przelewać nawet małe środki na tę zrzutkę.

-

Dla osób, które mnie nie znają - jestem zwolennikiem pełnej transparentności i zdjęcia dokumentów zakupów z środków pozyskanych na zrzutce - na pewno pojawią się w sieci. Natomiast gdyby ktoś szukał informacji o mnie, to Google zwróci wiele wyników po wpisaniu hasła: "Jacek Haja".

-

Z góry SERDECZNIE DZIĘKUJĘ a po akcji też spróbuję specjalnie podziękować - chociażby publikując film z próby obejścia na rękach boiska do siatkówki :)

Wpłacający15

 
Dane ukryte
300 zł
KG
Krzysztof Grabowski
100 zł
MK
Milena Komasa
100 zł
M
Maciej
100 zł
Mikołaj Łosiak
100 zł
RH
Radosław Hęś
100 zł
BS
Barbara Sosnowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
A
alina.prominska
50 zł
B
BILSKI
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Szczytny cel i jak zwykle zaangażowany organizator !

 • Jacek Haja

  Dziękuję. Każda wpłata ... jest ważna. Ja nawet bardziej na początku liczyłem właśnie na takie małe wpłaty .... Myślałem nad SMS-ami Premium ale tam strasznie duży % się marnuje tzn. ani połowa nie idzie na cel (1 zł z 2,46 czyli tylko ok. 40%).

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Masz moją 5-kę :)

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 564 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?