Kibice Unii Leszno dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie ID: hhhj4k

Kibice Unii Leszno dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie ID: hhhj4k

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

19 425 zł z 19 380 zł

100%

19 425 zł

19 425 zł

z 19 380 zł

zakończona

zakończona

31.03.2020r

323

323

wspierających
100%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Żyjemy w zwariowanych czasach...

Niespełna miesiąc temu każdy z nas pędził przed siebie w natłoku codziennych obowiązków, nie zwracając większej uwagi na czyhające zło za granicami naszego kraju, nawet za granicami Europy. Większość mówiła wtedy, że 'mnie to nie dotyczy'. Nic bardziej mylnego. Choroba, która ma swoje korzenie w Chinach dotarła do Europy, aby w końcu dotrzeć do Polski. Koronawirus SARS-Cov-2 wywołujący chorobę COVID-19 pojawił się w naszym kraju i zaczął siać ogromną panikę wśród obywateli Polski.

Do walki z wirusem stanęli rządzący w naszym kraju. Rozpoczęto wprowadzanie drastycznych obostrzeń, które zmusiło nas wszystkich do zatrzymania się z codziennego pośpiechu. Zamknięto szkoły, przedszkola, żłobki. Odwołano zajęcia na uczelniach. Kina, restauracje, miejsca kultury zostały pozamykane. Dla części z nas miejsca pracy zostały zamknięte do odwołania. Na terenie całego kraju wprowadzono stan epidemiczny, co spowodowało zamknięcie granic dla obcokrajowców oraz masowe powroty Polaków do ojczyzny.

Do nierównej walki z niewidzialnym wrogiem stanęła przede wszystkim polska służba zdrowia. Lekarze/lekarki przeróżnych specjalizacji, pielęgniarki/pielęgniarze, ratownicy medyczni/ratowniczki medyczne oraz wiele innych osób, których nie sposób jesteśmy wymienić. Wszyscy ci, którzy przyrzekali walczyć o życie ludzkie, dzień i noc starają się stawić czoła zarazie naszych czasów.

Jako dumni Polacy, mieszkańcy miasta Leszna, kibice Unii Leszno nie możemy przejść obojętnie obok tej mozolnej i ciężkiej walki z chorobą COVID-19. Po 'burzy mózgów', rozmowach oraz pomysłach postanowiliśmy uruchomić zrzutkę na rzecz WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO w Lesznie. Za wszystkie zebrane pieniądze chcemy zakupić najpotrzebniejsze rzeczy, które pomogą naszym 'żołnierzom' w walce z koronawirusem SARS-CoV2.

Będą to:

  • maski z filtrem SP3/SP2,
  • gogle/okulary ochronne,
  • przyłbice ochronne,
  • rękawice ochronne długie,
  • płyny/chusteczki do dezynfekcji rąk/powierzchni.

Mamy świadomość, że zapotrzebowanie na tego typu rzeczy jest ogromne, lecz chcemy dołożyć swoją cegiełkę do walki z wirusem. Nie wiedzą, lecz czynem mamy zamiar walczyć z niewidzialnym wrogiem!

Wszyscy mamy świadomość, że przed całą naszą populacją trudna i długa droga do powrotu do normalności. Wierzymy w to, że po raz kolejny pokażemy swoją wyższość i narodowe zjednoczenie i pokonamy wirusa!

KIBICE UNII LESZNO DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO W LESZNIE

 

Wpłacający323

 
Dane ukryte
500 zł
P
Pompax
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
TL
Tobiasz Leśniak
323 zł
B
BARtek Szymankiewicz
300 zł
AS
Adrian Skibicki
300 zł
PK
Paweł Kubiak
260 zł
LB
Lidia Baksalary
250 zł
F
FL 1938 WLTU
250 zł
MM
Michał Mądry
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

557 770 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?