id: hhkn4v

Walczmy wspólnie o Gniazdo Piratów

Walczmy wspólnie o Gniazdo Piratów

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
40 192 zł 
z 25 000
160%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 959 541 zrzutek i zebrali 967 603 664 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Przyjaciele❗️

  W dniu dzisiejszym podjęliśmy decyzję aby zakończyć naszą zrzutkę na zrzutka.pl/gniazdopiratow. Chcieliśmy to zrobić w dniu otwarcia natomiast stwierdziliśmy, że zamkniemy ją wcześniej - dzisiaj 🤔


  Zdecydowaliśmy się na taki krok, ponieważ w dniu dzisiejszym dostaliśmy informację o wsparciu finansowym jakie otrzymamy w ramach "Tarczy finansowej PFR 2.0 dla mikro, małych i średnich firm" 🛡


  Jest to wsparcie, które zapewni nam możliwość pokrycia bieżących i przyszłych kosztów stałych, do czasu otwarcia naszych wrót 🗝


  W związku z dofinansowaniem otrzymanym w ramach tarczy, byłoby wyjątkowo niestosowne i czulibyśmy się parszywie, prosząc Was dalej o pomoc na zrzutce.


  W tym miejscu bardzo Wam wszystkim dziękujemy za taki wynik zrzutki i bezinteresowne wspieranie tego co robimy. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli Wam podziękować osobiście face to face za te 5️⃣2️⃣6️⃣ wpłat na łączną sumę 4️⃣0️⃣1️⃣8️⃣2️⃣‼️

  (Chyba już gdzieś pisaliśmy, że jesteście niesamowici⁉️)


  Środki finansowe zgormadzone na zrzutce razem z pozyskanym dofinansowaniem i niewielki zysk na obiadach na wynos, pozwalają nam przybliżyć się do portu docelowego. Pisaliśmy w Sylwestra, iż mam 99% pewności, że otworzymy się dla Was w niezmienionej formie. 💪


  Teraz możemy powiedzieć, że nasza pewność wzrosła do 💯%, a nasze zaległości i zobowiązania po tym trudnym okresie, nie będą dla nas aż tak odczuwalne i co najważniejsze nikt z załogi nie wypadł w tym czasie za burtę 🦈


  PS Bardzo szanujemy Wasze innowacyjne propozycje założenia świątyni 🙏, muzeum 🤫 czy miejsca buntu 🤘 Są to niesamowite świadectwa Waszej tęsknoty za Gniazdem. Uwierzcie, my też tęsknimy za Wami, ale musimy trzymać się obowiązujących obostrzeń i zasad, byśmy mogli już niedługo "normalnie" spotkać się na naszym pokładzie ✌️


  PS2 Jeszcze raz wielkie chapeau bas dla Marcin Grzybowski za uruchomienie GROSZA RZUĆ DZIŚ DLA GNIAZDA - bazarek pomocy - pomogliście tam Gniazdu ale także licytowaliście na WOŚP. Tak zacną inicjatywę jeszcze w przyszłości na pewno wykorzystamy do działań pomocowych dla innych 🤜


  PS3 Coraz mocniej #graMY na naszej Wirtualnej Scenie Gniazda - szukajcie naszych koncertów, bo będzie GRUBO 🏴‍☠️

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy bywalcy, stali i okazjonalni goście!

Żeglarze, kajakarze, motorowodniacy i szczury lądowe!

Miłośnicy szant, folku, rocka, bluesa, poezji, disco, techno i cała reszta!

Nasi PRZYJACIELE!

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy najstarszą Tawerną w Warszawie. Od 18 lat działamy na warszawskich Bielanach. Codziennie 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku gramy koncerty na żywo na naszej gniazdowej scenie.

 o5ef7582f3b67775.jpeg

W zasadzie to graliśmy tak jeszcze do zeszłego roku. Każdy z Was mógł do nas przyjść i od godziny 17 przenieść się w inny świat, posłuchać genialnej muzyki granej przez solistów i zespoły. Każdy mógł korzystać z naszej gastronomii i zasobów baru, tak by zakończyć wieczór tańcami na naszych drewnianych ławach.

g920c83416abc91e.jpegLecz nadszedł taki moment, że i my zmuszeni jesteśmy do podjęcia tej trudnej dla nas decyzji. Decyzji o uruchomieniu zbiórki. Decyzji, którą niejako wspieracie zachęcając nas w komentarzach oraz w rozmowach z nami i naszymi przyjaciółmi. Wiemy, że chętnie pomoglibyście nam przetrwać wspólnie to nadchodzące TSUNAMI.

 

Dlaczego dla NAS jest to trudna decyzja?

 • Bo mamy siłę, aby walczyć!
 • Bo nam się chce!
 • Bo jesteśmy fajni!
 • Bo TAK!

 

Ale jednak NIE!

 

NIE będzie tak prosto… Myśleliśmy, że poradzimy sobie z nadchodzącym sztormem sami, ale idzie naprawdę duża fala.

 

Przetrwaliśmy pierwszą nawałnicę na wiosnę. Jak wiecie, uruchomiliśmy wtedy obiady domowe na wynos, co zdecydowanie odbiega od naszego nocnego, hulaszczego trybu życia. Dzięki Wam i Waszym bliskim, którzy docenili pyszne posiłki naszej załogi, udało nam się w niewielkim stopniu spłacić część długów, które powstały w trakcie pierwszej fali. W tym czasie również wspieraliśmy naszych artystów, którzy także dostali mocno w kość. Pomagaliśmy w organizacji i promocji koncertów online, które umilały Wam czas izolacji domowej.

 

Okres wakacji to czas, kiedy wspieracie swoją obecnością naszych przyjaciół nad wodą. Tawerny, stanice, porty i bindugi, na jeziorach, morzach i oceanach. Omijacie w tym czasie szerokim łukiem Waszą ukochaną Tawernę… I BARDZO DOBRZE! Oni też musza z czegoś żyć i za coś pić. Bez nich nie byłoby nas!

 

Po wakacjach przychodzi okres orkanów. W normalnych czasach, zamykamy się w naszym Gnieździe i wspólnie z Wami celebrujemy te niesamowite chwile. LECZ W TYM ROKU JEST JAKOŚ INACZEJ, DZIWNIE, STRASZNIE, TĘSKNO… sami wiecie.

 c331f4b736d24533.jpeg


JEST ŹLE!

Na tyle źle, że aby przetrwać potrzebujemy Waszej pomocy!

 

Zapytacie dlaczego?

Bo mamy stałe gniazdowe koszty. Stałe koszty, charakteryzują się tym, że są stałe. I choćby na naszej wyspie skarbów skały srały, to stałych kosztów nie jesteśmy w stanie wykluczyć.

 

CZYNSZ

To największy nasz miesięczny koszt:

 • bo nie jest to nasza własność (mielibyśmy czynsz w *****)
 • bo nie jest to lokal należący do m.st. Warszawy (uzyskalibyśmy wsparcie w postaci obniżenia czynszu)
 • bo jest to lokal spółdzielni (są bardzo szczodrzy… rozkładają nam rosnący DŁUG jedynie na raty)

 

ZAŁOGA

Trudno mówić tu o koszcie! To jest wartość dodana i wyrzucać ich za burtę nie zamierzamy! Chyba nie trzeba nic więcej na ten temat pisać. Wynagrodzenia i dodatkowe haracze będziemy płacić i nie zamierzamy tego zmieniać. Jak ktoś przeciwny zapraszamy na SOLO!!!

 

PRĄD, WODA, ŚMIECI i inne pierdoły…

Tu pomimo stałych opłat staramy się oszczędzać ile można.

 

KAMRACI W POTRZEBIE

Możemy przestać pomagać. Po cichu pomagaliśmy na wiosnę i pomagamy dalej lokalnej społeczności i tym co w tych trudnych czasach potrzebują pomocy. Samo się nie ugotuje i ze sklepu nie przyniesie.

 

INNE

Oczywiście są koszty, które możemy ograniczać jedynie nie robiąc zakupów u zaprzyjaźnionych handlarzy, hodowców, browarników z TYCHÓW i gorzelników. I co niestety robimy.

 

Abyśmy mogli wspólnie w przyszłości rozmawiać i śmiać się z tych pandemicznych czasów oraz celebrować wspólnie spędzone chwile, przeczytajcie to co poniżej… TO DLA NAS WAŻNE ABY PRZETRWAĆ NA POWIERZCHNI!

 

JAK MOŻECIE NAS WESPRZEĆ?

 

 1. ZAMAWIAJCIE NASZE DOMOWE OBIADY na wynos lub w dostawie, przygotowane przez naszą załogę, dostarczane Lanosem. Codziennie coś innego! DZWOŃCIE: 660 195 397 i więcej na facebooku i naszej stronie WWW.
 2. NAWRZUCAJCIE NAM NA ZRZUTCE - tej ZRZUTCE – tu Wasza dowolność. Nie musicie, możecie!
 3. POWIEDZCIE, UDOSTĘPNIAJCIE, PISZCIE na transparentach o naszych obiadach i tej zrzutce.
 4. Nie możecie zamówić obiadu lub nie możecie wpłacić ale możecie nas wspomóc klikając LUBIĘ, UDOSTĘPNIJ, FAJNE, DO DUPY, ROAR…


Za wszystko dziękujemy!

ZAŁOGA GNIAZDA PIRATÓW!

 

Nie zapomnimy Wam tego!

 

PS Pamiętajcie WSPIERAJCIE gastro, lokalnych producentów i hodowców oraz zaprzyjaźnione firmy!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 527

KD
Kamil Dębski
2 000 zł
RT
Radoslaw Talarek
1 000 zł
DT
Podwójna Finlandia z sokiem pom. w kuflu ;)
1 000 zł
PG
Przemysław Grygiel
 
Dane ukryte
601 zł
KT
Krzysztof Tomaszewski
590 zł
KG
Jazza
KB
Katarzyna Brenda
500 zł
TW
Tensor wspiera Przyjaciół
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 72

 
2500 znaków