id: hhvbam
Zbiórka kibiców Iskry Kielce na oprawę na ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów z Montpellier
Zbiórka kibiców Iskry Kielce na oprawę na ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów z Montpellier
Opis zrzutki
Cześć!
Ćwierćfinałowy mecz z Montpellier już za nieco ponad miesiąc. Czas goni, więc zdecydowaliśmy się na uruchomienie zbiórki, aby domknąć budżet na planowaną na ten mecz oprawę!
Liczymy na Wasze wsparcie, które niejednokrotnie już pokazywaliście podczas zbiórek podczas meczów.
Razem tworzymy widowisko!
Grupa Ultras BRC'10
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
pozdro z Włocławka