id: hhvbam

Zbiórka kibiców Iskry Kielce na oprawę na ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów z Montpellier

Zbiórka kibiców Iskry Kielce na oprawę na ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów z Montpellier

 
Krzysztof Gołąbek

Opis zrzutki

Cześć!


Ćwierćfinałowy mecz z Montpellier już za nieco ponad miesiąc. Czas goni, więc zdecydowaliśmy się na uruchomienie zbiórki, aby domknąć budżet na planowaną na ten mecz oprawę!


Liczymy na Wasze wsparcie, które niejednokrotnie już pokazywaliście podczas zbiórek podczas meczów.


Razem tworzymy widowisko!


Grupa Ultras BRC'10

Komentarze 1

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez