id: hj22ca

Rehabilitacje-leczenie lepsze życie mojej córki Mai dzięki wam

Rehabilitacje-leczenie lepsze życie mojej córki Mai dzięki wam

Wspieram
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Aktywne skarbonki na zrzutce: 1
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

WITAJCIE KOCHANI !!! ❤️

Wraz z Moją córką Mają 🐝 zwracamy się do was z prośba o pomoc ! 🙏

Maja ma 7lat, ur. 05.03.2016 roku, cc. Dwa tygodnie przed porodem dowiedziałam się że moja córka jest ciężko chora i wymaga operacji po wylewie krwi do mózgu.

Ma mózgowe porażenie dziecięce, pod postacią niedowładu spastycznego prawostronnego, stan po wszepieniu zastawki Komorowo-otrzewnowej w Centrum Zdrowia Dziecka z powodu wodogłowia pokrwotocznego.

Posiada orzeczenie o niepełnosprawności oraz orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

MAJA od urodzenia wymaga bardzo kosztownej rehabilitacji, leczenia-wizyt lekarskich na NFZ jak i prywatnie, jest pod stała kontrolą neurologa, ortopedy, okulisty, ortoptyka i innych specjalistów. Wymaga zapotrzebowania w ortezy.. Do tej pory radziłam sobie świetnie. Jednak wszystkie koszta wzrosły i niestety bez waszej pomocy nie poradzę sobie finansowo aby zapewnić córce lepsze życie. Ojciec Mai nie intersuje się nią, nie łoży na nią ma również ograniczone prawa rodzicielskie w przyszłości napewno całkowicie zabrane. To ja staram się jak mogę aby jej niczego nie brakowało. Maja chodzi na rehabilitację 2-3razy w tygodniu do przekochanej fizjoterapeutki która oddaje jej całe swoje serce i poświęca czas. Ja jako matka chciałabym aby miała tych zajęć znacznie więcej i więcej... lecz sama nie podołam temu zadaniu gdyż mnie na to po prostu nie stać. Majusi marzeniem jest nauka pływania i jazda konno. Potrzebuję dużo ćwiczeń oraz masaży. Wymaga również zakupu nowych ortez ponieważ krzywo stawia nóżki i chodzi na ugiętych kolanach koszt ich to 6660zl, z czego tylko 1000zl refundacji. Potrzebujemy uzbierać te kwotę i kupić wszystko co potrzebuje. Z racji tego że Maja jest coraz starsza, rośnie to w niedługim czasie będzie trzeba zakupić kolejne ortezy i tak w kółko o rozmiar większe o podobnych wysokich kwotach. Chciałabym zapisać Maje również na rehabilitacje do,, dzielny miś,, gdzie są super specjaliści, sale i maszyny do wykonywania różnych ćwiczeń, masaży i badań. Maja chodzi samodzielnie, ale nie prawidłowo. Ma problemy z równowagą i potyka się o prawa nóżkę. Najbezpieczniej jest jej chodzić za rękę, lub trzymać się wózka młodszego brata. Nie potrafi chodzić na palcach i piętach. Wszystkie ciężkie czynności sprawiaja jej duzo trudu i bardzo szybko się męczy. Ma również skoliozę neurogenna prawostronną i hiperlordoze lędźwiową. Z powodu trudności w poruszaniu się (liczne upadki-zszywanie brody) ma trudności z chodzeniem po schodach, problemach w wykonywaniu czynności manualnych oburęcznych wymaga stałej opieki osoby dorosłej, przekraczających zakres opieki nad dzieckiem zdrowym.

Bardzo proszę was wszystkich o pomoc, bo nie ma nic gorszego dla matki niż chore dziecko…

Rehabilitację i potrzeby Mai pochłaniają środki jakich nie posiadamy bardzo proszę wszystkich o rozgłos, w udostępnieniu i pomocy dla mojej ukochanej córki!

Chcialabym zrobić dla niej wszystko co tylko możliwe! Zdrowie dziecka dla każdej Matki jest najważniejsze. 

Dziękujemy Wszystkim którzy do dnia dzisiejszego są z nami sercem i pomocą 🙏❤️

Mai fundacja —>https://www.kawalek-nieba.pl/maja

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

AL
Aleksandra
ukryta
AN
Ania
ukryta
JJ
Ania Jakub Gorniccy
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AM
Aleksandra M
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków