id: hjcpwc

Walka z chorobą nowotworową

Walka z chorobą nowotworową

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
55 712 zł 
z 85 000 zł
65%
zakończona 06.12.2020r
692 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Moi kochani to dzięki Wam cieszę się kazdym dodatkowym dniem !

  jestescie Kochani !!!

  Nadszedł czas by w końcu pokazać rezultaty z mojego leczenia.Nie było łatwo przejsc tak ciężką i męcząca droge.Guzy , które sie pojawily na plecach nie pozwalały mi spac , ból ,pieczenie,szczypanie były tak dokuczliwe,ze czesto płakałam, i nie przesypialam nocy ,przez 3 miesiace nie spalam na plecach,guzy pojawily sie tez w innych częściach mojego ciała,lecz najbardziej dokuczliwe byly na plecach,ale Są rezultaty leczenia nowym lekiem.Wlewy sa coraz gorsze do zniesienia organizm już szfankuje,ale dla was bede walczyła tak jak wy dzielnie i z serdecznością walczycie o moje życie.Przesylam fakturki dla was do wglądui zlecenie na lek z własnych środków finansowych.

  Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy tak sie angażują,nie znam słów które mogły by wyrazić moją wdzięczność.Dziekuje jeszcze raz ... Gabriela Tyburska.😘n83840fa66d8755c.jpegh7aa4c7b53bd89fc.jpegv79ca8864a60d83b.jpegb42b2863cc025e3c.jpeg

  Z


  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Rodzice zawsze dbają i poświęcają sie dla swoich dzieci do ostatnich sił. Tak jak nasza mama Gabrysia dla nas i dla naszej siostry która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe oraz porusza sie na wózku inwalidzkim i dodatkowo choruje na padaczkę.

Teraz gdy to nasza mama zachorowała i potrzebuje pomocy zwracam się o pomoc do was. Mama niestety zachorowała na nowotwór Neurondokrynny Drobnokomórkowy na którego nie działa zwykła chemia potrzebny jest lek który nie jest refundowany.Mimo trudu i poświęcenia dla siostry mama Gabriela nigdy nie odmawiała nikomu pomocy sama też brała udziały w różnych zbiórkach na rzecz innych potrzebujacych.Teraz sama potrzebuje takiego wsparcia i pomocy w zdobyciu pieniędzy na lek który zwalczy raka na którego mama zachorowała.

Niestety siostra widząc mamę w takim stanie nie rozumie do końca dlaczego mama nie ma sił z nią wyjść na spacer lub po prstu z nią porozmawiać sama wpada w depresje co skutkuje częstrzymi atakami padaczki.

Dlatego zwracam sie do Was o pomoc bo jest nadzieja na uratowanie nie jednego a dwóch żyć i choć to brzmi banalnie to widzę z każdym dniem jak radość w oczach siostry gaśnie każdego dnia. Proszę jeszcze raz o pomoc w odzyskaniu zdrowia mamy i radośći naszej siostry która i tak wysarczająco została pokrzywdzona przez los. Pomozcie odzyskać mamę choremu dziecku.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 692

 
Dane ukryte
2 zł
BK
Bart
100 zł
R3
Rafał 3
40 zł
JS
Joanna Suwinska
50 zł
KG
Kamila Gurowska
10 zł
P-
Puch
20 zł
SJ
Sylwia Jankowska
ukryta
DW
Daniela Więcek
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
JJ
Justyna Jacunska
12 zł
Zobacz więcej

Komentarze 66

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 997 zrzutek

i zebrali

736 996 597 zł

A ty na co dziś zbierasz?