id: hjcpwc

Walka z chorobą nowotworową

Walka z chorobą nowotworową

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
55 712 zł
z 85 000
65%
zakończona
06.12.2020r
692
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 065 343 zrzutki i zebrali 1 159 219 973 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Moi kochani to dzięki Wam cieszę się kazdym dodatkowym dniem !

  jestescie Kochani !!!

  Nadszedł czas by w końcu pokazać rezultaty z mojego leczenia.Nie było łatwo przejsc tak ciężką i męcząca droge.Guzy , które sie pojawily na plecach nie pozwalały mi spac , ból ,pieczenie,szczypanie były tak dokuczliwe,ze czesto płakałam, i nie przesypialam nocy ,przez 3 miesiace nie spalam na plecach,guzy pojawily sie tez w innych częściach mojego ciała,lecz najbardziej dokuczliwe byly na plecach,ale Są rezultaty leczenia nowym lekiem.Wlewy sa coraz gorsze do zniesienia organizm już szfankuje,ale dla was bede walczyła tak jak wy dzielnie i z serdecznością walczycie o moje życie.Przesylam fakturki dla was do wglądui zlecenie na lek z własnych środków finansowych.

  Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy tak sie angażują,nie znam słów które mogły by wyrazić moją wdzięczność.Dziekuje jeszcze raz ... Gabriela Tyburska.😘n83840fa66d8755c.jpegh7aa4c7b53bd89fc.jpegv79ca8864a60d83b.jpegb42b2863cc025e3c.jpeg

  Z


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Rodzice zawsze dbają i poświęcają sie dla swoich dzieci do ostatnich sił. Tak jak nasza mama Gabrysia dla nas i dla naszej siostry która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe oraz porusza sie na wózku inwalidzkim i dodatkowo choruje na padaczkę.

Teraz gdy to nasza mama zachorowała i potrzebuje pomocy zwracam się o pomoc do was. Mama niestety zachorowała na nowotwór Neurondokrynny Drobnokomórkowy na którego nie działa zwykła chemia potrzebny jest lek który nie jest refundowany.Mimo trudu i poświęcenia dla siostry mama Gabriela nigdy nie odmawiała nikomu pomocy sama też brała udziały w różnych zbiórkach na rzecz innych potrzebujacych.Teraz sama potrzebuje takiego wsparcia i pomocy w zdobyciu pieniędzy na lek który zwalczy raka na którego mama zachorowała.

Niestety siostra widząc mamę w takim stanie nie rozumie do końca dlaczego mama nie ma sił z nią wyjść na spacer lub po prstu z nią porozmawiać sama wpada w depresje co skutkuje częstrzymi atakami padaczki.

Dlatego zwracam sie do Was o pomoc bo jest nadzieja na uratowanie nie jednego a dwóch żyć i choć to brzmi banalnie to widzę z każdym dniem jak radość w oczach siostry gaśnie każdego dnia. Proszę jeszcze raz o pomoc w odzyskaniu zdrowia mamy i radośći naszej siostry która i tak wysarczająco została pokrzywdzona przez los. Pomozcie odzyskać mamę choremu dziecku.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 692

preloader

Komentarze 66

 
2500 znaków