id: hjxmb9

Remont harcówki

Remont harcówki

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 069 321 zrzutek i zebrali 1 167 621 776 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

18. Drużyna Starszoharcerska Feniks w Bieczu potrzebuje Twojego wsparcia! Byłeś harcerzem? Chciałeś zostać? A może chcesz nas wesprzeć, kliknij i przeczytaj opis zrzutki! ;)

Witaj!

Jesteśmy harcerzami z 18. Drużyny Starszoharcerskiej "Feniks" w Bieczu. Jesteśmy blisko was, lecz może nas nie zauważyliście, ponieważ działamy w podziemiach bieckiego liceum. Próbujemy odbudować swoje siły. Jest nas niewiele i chcemy powrócić do lat świetności bieckiego harcerstwa.

Związek Harcerstwa Polskiego do którego należymy jest organizacją non - profit, w której my jako drużynowi, przyboczni i harcerze działamy jako wolontariusze. Zgodnie z naszym statutem chcemy pomagać, wspierać pamięć narodową, lokalną ale tym razem musimy się zwrócić o pomoc do Państwa.

Chcemy żeby było nas widać na różnych bieckich wydarzeniach i uroczystościach ale najpierw chcielibyśmy zacząć od poważniejszego remontu naszej harcówki.

To co mamy aktualnie jest zrobione przez nas samych.

Drugie pomieszczenie w naszej harcówce wymaga zrobienie łazienki, ponieważ w tym momencie nie mamy dostępu do sanitariatu.

Jest to możliwe poprzez wbudowanie małego pomieszczenia z toaletą i umywalką oraz dociągniecie całej niezbędnej hydrauliki.

Naszym marzeniem jest dokończenie również podłogi poprzez ułożenie płytek. Wyposażenia w niezbędne umeblowanie tak aby harcerze, którzy nocują w harcówce mieli dostateczne warunki.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 61

EI
Wojciech Wityński
300 zł
JO
Janusz Orlewski
KK
Kamila Konieczny Jelińska
20 zł
W.
w.odmiana
100 zł
 
Dane ukryte
653 zł
MA
Martyna
20 zł
GB
Grzegorz Bodzioch
13 zł
EB
Edyta
GC
Grażyna Czech
25 zł
MS
Mariola Szarłowicz
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!