id: hk7duy

Vasharoth - Ścieżki Przeznaczenia

Vasharoth - Ścieżki Przeznaczenia

10 420 zł 
z 30 000
34%
zakończona 04.08.2022r
117 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Dziś 04.07.2022 miała miejsce premiera. Dziękujemy wszystkim wpłacającym <3


  Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że aż tyle osób postanowiło nam zaufać i kupić książkę w przedsprzedaży. Jednakże to nie koniec! Nasza domena ze sklepem wystartuje dopiero od początku sierpnia. W związku z tym możliwość zdobycia książki przez zrzutkę, przedłużona zostaje do końca miesiąca lub wyczerpania zapasów! Wybrane pakiety wysyłane będą do 48h od otrzymania adresu.


  Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, że jesteście. Niech Eletre ma was w swojej opiece! Udostępniamy także prolog, który wyjaśni wam znaczenie poprzedniego zdania. Mamy nadzieję, że umili wam czas oczekiwania na własny egzemplarz Ścieżek Przeznaczenia.

  https://drive.google.com/file/d/1R07INWg4oKtX3P8KDMCcs894nTNhhY30/view?usp=sharing


  d724fcd08a72ccf5.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • 5000zł! Osiągnęliśmy też pierwszy próg gratisów!! <3 Pocztówka z jedną z książkowych ilustracji zostanie dodana do każdego zamówienia. W dobie głosowania na instagramie oraz discordzie wyłoniliście postacie, z którymi pocztówkę chcecie otrzymać. Będą to Beatrice oraz Vivien! <3

  q7ed4405946cdb88.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Czas w końcu nadrobić aktualności.

  Kochani, dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty. Nie wiecie, jak wiele to dla nas znaczy! Cały nakład książki oraz prawie wszystkie gadżety już od dłuższego czasu są u nas i czekają na oficjalną premierę! Czekamy już tylko na torby, które do 6-go lipca powinny być u nas. Wysyłka więc rozpocznie się więc właśnie wtedy, 6 lipca.

  Nie wiecie jak bardzo czekamy na Wasze wrażenia! <3 Mamy nadzieję, że świat Erethreis pochłonie Was bez reszty! <3gf0452cefb187f86.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie magowie, poszukiwacze i rzezimieszki!


Z największą przyjemnością jesteśmy gotowi zaprezentować wam preorder naszej debiutanckiej książki pod tytułem "Vasharoth - Ścieżki Przeznaczenia".

Mimo że nazywamy to preorderem, tak naprawdę jest to możliwość uzyskania książki przed datą jej premiery w zamian za wsparcie naszej działalności i pomoc w rozwoju enigmatycznego świata high fantasy o nazwie Erethreis.


Ale zanim przejdziemy do samej książki, kilka słów o nas.


Nazywamy się Szymon oraz Katarzyna. Jesteśmy parą 25-letnich studentów, którzy postanowili spełnić swoje marzenie. Ten rok jest wyjątkowy, gdyż prócz naszego debiutu, będziemy bronić swoje magisterki. Kasia studiuje grafikę artystyczną, a swój dyplom poświęca tematyce książki! Oprawa graficzna zarówno sagi Vasharoth jak i wszystkich nagród bonusowych zawartych w pakietach, została zrobiona przez nią! Wyjątkiem jest pluszowa Kunha, która wyszła z pod ręki @ratsewing (IG).

Jesteśmy 100% geekami. Od zawsze kochamy nie tylko fantasy, ale też anime, mangę, seriale animowane... oraz gry komputerowe. Poświęcamy się naszym pasjom w każdej wolnej chwili, równie ochoczo co tworzeniu uniwersum Vasharotha.

Trzeba przyznać, że historia rozpoczynająca się w "Ścieżkach przeznaczenia" jest z nami już długo. Pomysł na fabułę rozpoczynał się niewinnie, od pisania do szuflady. Nie spodziewaliśmy się, że marzenie o pisaniu przemieni się w coś tak dużego! Że znajdziemy w sobie siłę, by wydać książkę samodzielnie!


ic04ae0b0aa7b9d8.jpeg

O samej książce:


Mówi się, iż wielkie rzeczy często powstają pod wpływem przypadku, jednak historia ta winna być nazywana nie tyle przypadkiem, co boskim kaprysem. Opowieścią o pokazie siły oraz pychy. Zbrodni podyktowanej miłosierdziem i niezasłużonej karze… 

Erethreis to magiczny świat pełen skarbów, zagadek oraz niewyjaśnionych tajemnic. Za niezmierzoną ilością magicznej energii wypełniającej wszelkie istoty, zwierzęta i przedmioty, kryje się jednak coś więcej… Coś, o czym zwykli śmiertelnicy nie mają prawa wiedzieć.

Książka opowiada historię kilku niezwykłych, całkowicie różnych od siebie młodych osób, których przeznaczenie ciągnie ku sobie niczym magnes. Dlaczego właśnie oni? I czym okaże się owe przeznaczenie…?


Jest to opis tylnej części okładki książki.

u2e4c3f17bc27f53.pngPo więcej informacji o sadze zapraszamy na nasze socjale!


Carrd

vasharoth.carrd.co

Instagram

www.instagram.com/vasharoth/

Facebook

www.facebook.com/profile.php?id=100082042745354

Discord

https://discord.gg/aSznBCbYKb

e-mail

[email protected]


s4e8e740373b180e.jpeg

UWAGA!!! Plansza NIE zawiera wszystkich możliwych nagród. Dokładny wygląd poszczególnych pakietów można zobaczyć klikając na zdjęcia przy nich!


Dodatkowo aby jeszcze bardziej wyróżnić wpłacających, zdecydowaliśmy się na dodanie nagród w przypadku dużej ilości wpłat!


1) W przypadku zebrania 5000zł: Do każdego pakietu zostanie dodana pocztówka z wybranym poprzez głosowanie na instagramie bohaterem. Zostało osiągnięte! Brawo <3

2) W przypadku zebrania 10000zł: Dla osób wpłacających, zorganizowany konkurs na naszym discordzie z główną nagrodą - umieszczeniem waszej własnej postaci w drugiej części sagi jako postać epizodyczna jednego rozdziału oraz otrzymaniem przedpremierowego egzemplarza.

PYTANIA:


Dlaczego self-publishing?

Była to od początku zaplanowana i świadoma decyzja. W tworzeniu własnej książki najbardziej nam zależy na tym, by produkt był dokładnie taki jaki sobie wymarzyliśmy. Została stworzona od początku do końca własnoręcznie przez nas. Łącznie z oprawą graficzną i składem. Jedyna ingerencja osób trzecich w zawartość książki to profesjonalna korekta edytorska.


Na co przeznaczymy zebraną kwotę?

Kwota całościowo zostanie przeznaczona na pracę nad drugą częścią sagi, którą chcemy wydać jeszcze w tym roku. Dodatkowo na domenę, na której odbywać się będzie właściwa sprzedaż. Jeśli zdarzyłoby się, że wesprze nas ilość osób przekraczająca już wydrukowany nakład, to także na dodruk "Ścieżek Przeznaczenia".


Co jeśli nie zbierzemy pełnej kwoty?

Właściwie to nic. Zrzutka jest formą wsparcia naszej działalności, a wszystkie nagrody są już przygotowane lub zlecone i opłacone (łącznie z pierwszym nakładem książki, którym jest 300 sztuk).


Jak będą przyznawane nagrody?

W ciągu 24 godzin od wpłaty na podanego maila otrzymacie wiadomość z podziękowaniami i zapytaniem o adres wysyłkowy. W przypadku braku maila prosimy o kontakt na naszych socjalach lub [email protected]

Możliwe jest także wysłanie nagród do Wielkiej Brytanii, ale wiązać się to będzie z dodatkowymi kosztami, które wyjaśnimy w wiadomości.


Kiedy zostaną wysłane nagrody?

Dzień zakończenia zrzutki nie oznacza dnia, od którego będziemy rozsyłać nagrody. Będą one wysyłane wcześniej. Najprawdopodobniej około dwóch tygodni przed końcem. Osobom, które dokonają wpłat pod koniec trwania zrzutki, rozsyłane będą na bieżąco.


Dziękujemy wszystkim za pomoc!

S.J. Brennenstuhl

K.W. Janoska

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 4

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Obywatel Erethreis

Nagroda zawierać będzie:Egzemplarz pierwszego tomu sagi Vasharoth - Ścieżki Przeznaczenia.Tematyczną zakładkę.Unikalną rangę na naszym serwerze discord.W cenę w...

od 50 zł

Kupione 27 z 250

Zakończona
Mag z Erethreis

Nagroda zawierać będzie:Egzemplarz pierwszego tomu sagi Vasharoth - Ścieżki przeznaczanie wraz z dedykacją.Zakładkę, kartę postaci, naklejkę oraz oczywiście uni...

od 60 zł

Kupione 45 z 250

Zakończona
Dwuźródłowy mag

Poza wszystkimi nagrodami zawartymi w poprzednim boxie, wpłacający dostanie także:Zestaw ośmiu naklejek w tym jedną holograficzną, plakat A4 i torbę z nadrukiem...

od 90 zł

Kupione 40 z 40

Zakończona
Egzekutor Lasu Somb

Poza wszystkimi nagrodami zawartymi w poprzednim boxie, wpłacający otrzyma również:Unikalną, jedną z siedemnastu sygnowanych odbitek litograficznych przedstawia...

od 450 zł

Kupione 2 z 3

Zakończona

Wpłaty 117

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 363 zrzutki

i zebrali

838 154 482 zł

A ty na co dziś zbierasz?