id: hkj783

Telewizja Tomasza Sommera i Najwyższego Czasu!

Telewizja Tomasza Sommera i Najwyższego Czasu!

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Wesprzyj oficjalną telewizję Tomasza Sommera i Najwyższego Czasu!, która od lat bezkompromisowo przedstawia prawdę o Polsce i Świecie bez względu na działania aktualnej cenzury. Działamy w serwisie Youtube.com, dla którego nie ma praktycznie żadnej konkurencji, a który konsekwentnie demonetyzuje nasze kolejne kanały z uwagi na to, że przedstawiają prawdę, która z politycznych przyczyn jest zakazana. Nigdy nie szliśmy na kompromisy, nie nadwyrężaliśmy moralnego kręgosłupa.


Demonetyzacja oznacza nie tylko brak możliwości zarabiania, ale także znaczne ograniczenie możliwości docierania do kolejnych Widzów. Ci jednak zawsze znajdywali do nas drogę, a każdy kolejny kanał przyciągał ogromne rzesze subskrybentów, którzy swoim zainteresowaniem "głosowali" za publikowanymi przez nas treściami:


- na TOMASZ SOMMER nasze fimy wyświatlono ponad 28 milionów razy,

- Na NCZAS.TV prawie 18 milionów razy,

- na TOMASZ SOMMER EKSTRA ponad 10 mln. razy,

- na TOMASZ SOMMER O! ponad 4 mln. razy,

- na TOMASZ SOMMER ALFA ponad 1,7 mln. razy.

- na TOMASZ SOMMER DELTA pond 600 tys. razy,

- na TOMASZ SOMMER LIVE ponad 500 tys. razy,

itd. itp.


Obecnie znów wszystkie nasze kanały są zdemonetyzowane. Postanowiliśmy więc zorganizować zrzutkę na ich działaność. Koszt funkcjonowania kanałów (2-3 premiery dziennie w dni robocze) to ok. 10 tys. zł. Nie przepalamy Twoich pieniędzy. Działamy na tyle oszczędnie, na ile to możliwe. Z naszym studiem zeszliśmy nawet do podziemia :) Jest skromne, ale ma wszystko czego potrzeba, aby codziennie przygotowywać wolnościowe programy z Tomaszem Sommerem i naszymi Gośćmi, którzy odwiedzają nas osobiście, ale także łączą się z nami zdalnie.


mbc8a876b6ef9cea.png


y36ca65e641f1684.png


NIE CHCEMY TEŻ NIC ZA DARMO!


* Każdy kto wpłaci powyżej 29 zł otrzyma w ramach podziękowań książkę niespodziankę! Jeśli zadeklaruje taką wpłatę na stałe to książkę będzie oczywiście otrzymywał co miesiąc.

* Każdy kto wpłaci powyżej 300 zł otrzyma w podziękowaniu jednorazowo roczną prenumeratę "Najwyższego Czasu!" (wysyłka listem zwykłym na terenie Polski). To najstarszy (dwu)tygodnik na polskim rynku, nie licząc tych, które wcześniej zaliczyły bliższą, bądź mniej pogłębioną współpracę z komuną. Przez 30 lat swojego istnienia "Najwyższy Czas!" zawsze stał po stronie wolności - tak jak po jej stronie niewzruszenie stoi nasza telewizja.


Organizatorem zbiórki jest Fundacja Najwyższy Czas!, która od lat bezkompromisowo wspiera wolne słowo w Polsce. Zapraszam do wsparcia naszego kanału. Po książkę niespodziankę / prenumeratę proszę się zgłaszać mailowo (z adresem do wysyłki) na adres: [email protected]


Z góry wszystkim dziękuję!

Tomasz Sommer

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 3 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
SYMPATYK

Wielkie dzięki! Pomogłeś w utrzymaniu wolności słowa w Polsce! Dzięki Tobie pojawiają się ciekawe, bezkompromisowe i unikatowe materiaływideo!

od 1 zł

Kupione 21

CZYTELNIK

Super! W nagrodę za pomoc dostajesz książkę niespodziankę (wysyłka tyko na terenie Polski)! Prosimy o wysłanie adresu do wysyłki na maila: [email protected]

od 29 zł

Kupione 107

WSPÓŁTWÓRCA

W nagrodę jednorazowo dostaniesz roczną prenumeratę tygodnika "Najwyższy Czas!" (wysyłka listem zwykłym na terenie Polski). Prosimy o wysłanie adresu do wysyłki...

od 300 zł

Kupione 6

Wpłaty 182

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków