id: hkk6ep

Walka z glejakiem

Walka z glejakiem

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
29 065 zł
z 150 000
19%
212 dni
do końca
360
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 034 553 zrzutki i zebrali 1 100 689 881 zł

A ty na co dziś zbierasz?
Zrzutka pod patronatem:

Opis zrzutki

Jeszcze 4 lata temu prowadziłam spokojny tryb życia. Praca, dom, rodzina. Wszystko to nagle się zmieniło, gdy dowiedziałam się że w mojej głowie znajdują się dwa guzy mózgu. Nie miałam żadnych objawów aż do momentu, gdy pokazały się kolorowe zygzaki, paski, kształty w oku. Nikt nie podejrzewał, że będą to glejaki 2 i 3 stopnia, anaplastyczne. Dzięki szybkiej reakcji zostałam dwukrotnie zoperowana i rozpoczęłam chemio i radioterapię. Potem jeszcze dodatkową chemię.


Wszystko zaczęło się układać, zaczęłam dochodzić do siebie. Wtedy posypało się moje życie prywatne. Zmieniłam mieszkanie, starałam się zbierać po chorobie i rozwodzie.


Jakoś sobie poradziłam dzięki mojemu synowi oraz przyjaciołom i znajomym, którzy bardzo mnie wspierali i nadal wspierają. Znamy się ze świata motocyklowego, którego też jestem częścią. Wspólnie razem uczestniczymy w licznych imprezach motocyklowych, w tym w Moto Sercu, gdzie motocykliści oddają krew na rzecz potrzebujących ludzi z różnymi problemami zdrowotnymi.


ef09b6bef4432ca8.jpg

Myślałam że wszystko zacznie się układać i zaczęłam realizować swoją pasję związaną z pracą, która jest dla mnie bardzo ważna. Pracuję w przedszkolu integracyjnym z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jestem bardzo zaangażowana w pracę z osobami niepełnosprawnymi, jako wolontariusz przy fundacji Tośka i Przyjaciele, która wspiera dzieci z zespołem Downa.


x5c1c5dd76c01221.jpg

Niestety los znowu pokrzyżował mi życie. Glejak wrócił - wznowa. Teraz potrzebuję pomocy, walka z chorobą będzie mnie kosztować, na dzień dzisiejszy, 2500 zł miesięcznie przez około 5 lat. Leczenia nie można przerywać. Na drodze do wyleczenia stoją pieniądze, których niestety nie mam. Proszę Was bardzo o pomoc, bo bardzo chcę żyć.


Pozdrawiam. Asia.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 360

 
Dane ukryte
50 zł
SZ
Arnold Zlotos
400 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
IJ
Izabela
50 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
EF
Ewelina Fruehauf
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków