id: hkudsv

Odbudowa zespołu kartingowego po pożarze ciężarówki serwisowej.

Odbudowa zespołu kartingowego po pożarze ciężarówki serwisowej.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
66 010 zł 
z 400 000 zł
16%
zakończona 31.03.2020r
282 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

 • Po weekendowym sprzątaniu i czyszczeniu tego co udało się wygrzebać z pogorzeliska przystępujemy do gromadzenia materiałów koniecznych do odbudowy ciężarówki. Kolejny etap to zakup podstawowych narzędzi niezbędnych przy obsłudze zawodników podczas treningów, oraz odtworzenie przynajmniej podstawowego zapasu części zamiennych. Wasze wsparcie daje nam nadzieję i siłę do odbudowy zespołu, dlatego też postanowiliśmy że kilkoro z Was na koniec będzie mogło przekonać się osobiście jak wygląda zespół po odbudowie dzięki Waszemu wsparciu, oraz pojechać prawdziwym wyczynowym gokartem po torze na którym ścigają się najszybsi kierowcy kartingowi w Polsce.
  Czytaj więcej
 • Jesteście niesamowici. W 4 dni po dramacie, ofiarowaliście już ponad 50tyś zł, a do tego nasi rywale z torów zespół Jastrzębski-Racing zaoferował użyczenie sprzętu do treningów przed Rotax Grand Final, dla naszych reprezentantów. To jest prawdziwie sportowa postawa. Pomagać można na różne sposoby i każda pomoc jest cenna.
  Czytaj więcej
 • Wczoraj zakończyły się prace przy oczyszczaniu spalonej części naszego samochodu serwisowego. Niestety całość wyposażenia, gokarty, silniki, jak i sama przestrzeń mieszkalno-warsztatowa uległa spaleniu. Dzięki Waszemu wsparciu mamy energię do dalszej pracy i odbudowy teamu, początkowo nie mieliśmy wiary w powodzenie akcji, ale teraz wiemy że nie jesteśmy sami.
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W nocy z 22 na 23 września 2019 podczas powrotu z ostatnich zawodów Pucharowych w tym sezonie z Austriackiego Speedworld, ciężarówka serwisowa zespołu doszczętnie spłonęła. Straciliśmy wszystko. Ten samochód był naszym mobilnym domem, warsztatem, miejscem pracy i transportem sprzętu całego zespołu. Utraciliśmy nie tylko gokarty naszych zawodników, części zapasowe, sprzęt serwisowy, ale także część naszej historii. Pożar strawił między innymi cały sprzęt, podwozia i silniki: Sławomira Murańskiego - wielokrotnego Mistrza Polski w kategorii DD2 Masters i 6 krotnego reprezentanta Polski na światowym finale Rotax, Kacpra Bieleckiego - wielokrotnego mistrza Polski w kategorii DD2 MAX i 6 krotnego reprezentanta Polski na światowym finale Rotax Dawida Maślakiewicza - dwukrotnego 2 wice mistrza Polski w kategorii Junior MAX

hkudsv-330de448.png

46Team

to zespół wyścigowy, który od lat wychowuje i trenuje czołowych kierowców kartingowych w Polsce. Jego założycielem i duszą jest Mariusz Bielecki. W tym roku wywalczyliśmy trzy bilety uprawniające do startu w Rotax Grand Final, który jest Mistrzostwami Świata serii wyścigowej Rotax MAX Challenge.

DRAMAT NA KONIEC SEZONU.

W nocy z 22 na 23 września 2019 podczas powrotu z ostatnich zawodów w tym sezonie, ciężarówka serwisowa zespołu doszczętnie spłonęła. Straciliśmy wszystko.

Ten samochód był naszym mobilnym domem, warsztatem, miejscem pracy i transportem sprzętu całego zespołu. Utraciliśmy nie tylko wyścigowe gokarty naszych zawodników, części zapasowe, sprzęt serwisowy, ale także część naszej historii.

hkudsv-c16d5b86.png

hkudsv-f96c55b6.png

hkudsv-7aac3dac.png

hkudsv-2c3977a2.png

Jesteśmy w dramatycznej sytuacji, za 4 tygodnie trzech naszych kierowców ma wystartować w światowym finale, mieliśmy w planach treningi i przygotowania do tej imprezy, a także przyszłego sezonu. W pożarze straciliśmy praktycznie wszystko, dlatego zwracamy się do Wszystkich o pomoc, każda kwota jaką możecie nas wesprzeć przybliży nas do odbudowy zespołu i pozwoli na szkolenie kolejnych reprezentantów Polski, którzy należą do ścisłej czołówki europejskiej i światowej.

Pomóżcie nam odbudować zespół i znowu stanąć na kołach w walce o jak najlepsze reprezentowanie Polski na krajowych i zagranicznych torach kartingowych.

hkudsv-2d9f427c.png

hkudsv-33c103b6.png

JEŚLI CHESZ ZOBACZYĆ POSTĘPY PRAC

PRZY ODBUDOWIE ZESPOŁU

OBSERWUJ NASZ FANPAGE NA FB

46Team Facebook Fanpage

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 282

OM
Ola Marchewka
10 000 zł
ŁS
Łukasz Siwik
2 000 zł
SP
Szymon Pikula
1 500 zł
TG
Taastrup Gokart Klub
1 246 zł
SM
Sebastian Maślakiewicz
1 046 zł
FI
1 000 zł
DG
Daniel Grabowski
1 000 zł
AI
Ania i Marcin
1 000 zł
SM
Sławomir Murański
1 000 zł
PA
P. A. 22 166
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 28

 
2500 znaków
 • DM
  Danuta Maslakiewicz

  Seba, zamiast tortu na twoje urodziny (7.10.2019.)pragnę spełnić twoje marzenie odnośnie prezentu urodzinowego i dorzucam cegiełkę do odbudowy waszego teamu.Dlaczego tyle,bo lubię okrągłe sumy.

  677 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Walczcie, dacie radę! ????

  10 zł
 • MT
  Marcin Tarasow

  A my swoje: Lechia Gdańsk! Lechia Gdańsk! Pozdro z Gdańska

  200 zł
 • JK
  Jacek Komakowski

  Życzę powodzenia w odbudowie!

  50 zł
 • T
  Tomek

  Trzymajcie się będzie tylko lepiej????

  50 zł
 • Zobacz więcej

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Dzień wyścigowy z odbudowanym zespołem 46Team

Obiecaliśmy niespodziankę dla osób które nas wspierają w tej akcji, więc teraz odkrywamy karty.

⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️

Po odbudowie zespołu i zaplecza sprzętowego zaprosimy: 3️⃣ najhojniejszych darczyńców i dodatkowo 2️⃣ wylosowanych z całej listy osób, które wsparły nas finansowo, na dzień treningowy z 46Team. Będziecie mieli okazję spędzić z nami cały dzień na jednym z polskich wyczynowych torów kartingowych, oraz spróbować jazdy wyczynowym sprzętem. Przygotujemy dla Was dwa gokarty w kategoriach: Rotax Micro/Mini MAX - dla dzieci których rodzice postanowią nagrodę przekazać swoim pociechom Rotax Junior/Senior MAX - dla dorosłych którzy odważą się wyjechać na tor Jeśli z jakiegokolwiek powodu wybrane osoby nie skorzystają z nagrody, wybierzemy kolejną osobę której zaproponujemy poczucie kartingu własnym ciałem.

rozwiń

wybrano 8 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

865 737 zrzutek

i zebrali

767 916 491 zł

A ty na co dziś zbierasz?