Zbiórka dla Joli - żeby stanęła na nogi
Zbiórka dla Joli - żeby stanęła na nogi
Opis zrzutki
Jola jest moją - myślę - dobrą koleżanką. Jest też emerytką.
W lutym miała pilną operację na jelita. Niestety 7 dni po operacji puściły wewnątrz zespolenia i wdała się sepsa.
Potrzebna była reoperacja z założeniem stomii i wprowadzeniem w stan śpiączki. Spędziła na OIO-mie 3 tygodnie (z wybudzeniem). Niestety po tym wszystkim nie chodzi, nie siada, ma zanik mięśni.
Rehabilituje się prywatnie, bo na NFZ jak wiadomo się długo czeka. Miesięczny koszt pobytu z rehabilitacją to ok. 20 tys. zł + leki i specjalistyczne dodatki kolejne 10 tys. zł.
Zbierzmy więc 30 tys. zł, żeby Jola stanęła na nogi i częściowo pokryjmy jej duże wydatki.
PS Pierwsze zdjęcie pochodzi ze strony Ośrodka pielęgnacyjno-rehabilitacyjnego Dębowy Park w Wołowie, w którym przebywa już Jola.
Szybkiego powrotu do zdrowia, Jolu!
Jola jest wspaniałą osobą! Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!