id: hm3utw

Zbiórka dla Joli - żeby stanęła na nogi

Zbiórka dla Joli - żeby stanęła na nogi

 
Krzysztof Kubicki

Opis zrzutki

Jola jest moją - myślę - dobrą koleżanką. Jest też emerytką.

W lutym miała pilną operację na jelita. Niestety 7 dni po operacji puściły wewnątrz zespolenia i wdała się sepsa.

Potrzebna była reoperacja z założeniem stomii i wprowadzeniem w stan śpiączki. Spędziła na OIO-mie 3 tygodnie (z wybudzeniem). Niestety po tym wszystkim nie chodzi, nie siada, ma zanik mięśni.

Rehabilituje się prywatnie, bo na NFZ jak wiadomo się długo czeka. Miesięczny koszt pobytu z rehabilitacją to ok. 20 tys. zł + leki i specjalistyczne dodatki kolejne 10 tys. zł.

Zbierzmy więc 30 tys. zł, żeby Jola stanęła na nogi i częściowo pokryjmy jej duże wydatki.

PS Pierwsze zdjęcie pochodzi ze strony Ośrodka pielęgnacyjno-rehabilitacyjnego Dębowy Park w Wołowie, w którym przebywa już Jola.

Komentarze 2

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez