Wspieramy Wrocławskich Seniorów #wspieramyWS ID: hmauzp

Wspieramy Wrocławskich Seniorów #wspieramyWS ID: hmauzp

5 596 zł z 25 000 zł

22%

5 596 zł

5 596 zł

z 25 000 zł

zakończona

zakończona

23.06.2020r

38

38

wspierających
22%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Restauracja Pod Papugami podjęła współpracę z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego (dalej: WCRS) oraz działającym w jego strukturach Wrocławskim Centrum Seniora (dalej: WCS)  i wspólnie wyszliśmy z inicjatywą niesienia pomocy najstarszym mieszkańcom Wrocławia. W szczególności chcemy zaopiekować się samotnymi i chorymi seniorami, którzy w tych trudnych czasach potrzebują dodatkowego wsparcia.


Gdzie wozimy posiłki?


W bazie danych WCS ( http://www.seniorzy.wroclaw.pl/ ) zarejestrowanych jest setki seniorów. W miarę rozwoju akcji będziemy zwiększać liczbę wydawanych posiłków. O wszystkim będziecie na bieżąco informowani :)


Co zapewniamy?


Jako Restauracja Pod Papugami, zobowiązujemy się do zapewniania ciepłych, zbilansowanych i zdrowych posiłków. Będą one przygotowywane z największą starannością oraz w oparciu o specjalnie przygotowaną przez naszych Szefów dietę.


Codzienny zestaw dla seniora będzie składał się z ciepłej zupy, drugiego dania i deseru (zdjęcie przykładowych zestawów na górze). Przy czym Restauracja Pod Papugami oświadcza, że nie będzie czerpała z tego profitów wybiegających poza minimum kosztów związanych z przygotowaniem i dostarczeniem posiłków.


Jak możecie pomóc?


Każde wpłacone 25zł to zestaw dla 1 seniora na 1 dzień. Poprzez swoje wpłaty przyczynicie się Państwo do poprawy poziomu życia tych najbardziej potrzebującym.


Seniorzy, będąc grupą wysokiego ryzyka najpewniej jeszcze długo pozostaną w swoich domach. Naszym celem jest prowadzenie akcji przez najbliższe miesiące, z nadzieją na kontynuację również w czasach po epidemiologicznych.


Kim jesteśmy?


Wrocławskie Centrum Seniora


Wrocławskie Centrum Seniora od stycznia 2009 roku wchodzi w skład Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Wcześniej   funkcjonowało jako program finansowany przez Gminę Wrocław. Czym zajmuje się Wrocławskie Centrum Seniora? Bez wiedzy nie można działać – dlatego najważniejszym zadaniem Centrum jest pozyskiwanie informacji o ofercie dla seniorów w   mieście: firm, instytucji, organizacji. Z drugiej strony, wiadomości te przekazywane są w przystępnej formie najstarszym mieszkańcom naszego miasta. Centrum jest więc platformą wymiany informacji. Wrocławskie Centrum Seniora prowadzi także liczne, długofalowe programy, które mają aktywizować osoby starsze. Działa na rzecz seniorów w mediach, środowisku pozarządowym i biznesowym.

http://www.seniorzy.wroclaw.pl/


Pod Papugami


Pod Papugami to miejsce z bogatymi tradycjami kulinarnymi. Restauracja znajduje się w centrum Wrocławskiego rynku i obsługuje swoich gości już od ponad 20 lat. Restauracja w dużej mierze korzysta z lokalnych i sezonowych produktów.

http://podpapugami.com.pl/


Kontakt


email: [email protected]

telefon: 71 343 92 75

Wpłacający38

 
Dane ukryte
1 000 zł
A
Anna
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MP
Małgorzata Pilch
500 zł
AD
Alicja Dziechcinska
300 zł
AS
Anna Szermach
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
S
Szymon
200 zł
T
Tomek
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

537 211 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?