id: hmkrvb

Odbudowa "Pszczoły" Bartka

Odbudowa "Pszczoły" Bartka

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 189 598 zrzutek i zebrali 1 253 495 425 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Siemanko. Chciałbym zwrócić się do wszsystkich znajomych i nie tylko z prośbą o pomoc dla Bartka. Bartek jest fascynatem driftingu , jest to jego hobby ,które sprawia mu wiele przyjemności podczas jazdy , ale również i w garażu. Swoim autem , które chyba każdy rozpoznaje , jeździ od 7 lat , cały czas je modyfikując i ulepszając w miarę możliwości , co tanie nie jest. Niestety podczas zakończenia sezonu 2018 organizowanego przez Auto Maniac Chojna , w "pszczole" Bartka pojawił się dym, dojrzał ,że akumulator zaczął się topić i wydobywać się zaczął ogień, długo nie myśląc opuścił auto dzięki czemu nie ucierpiał, niestety gorzej z pojazdem , cały tył , wnętrze oraz instalacja elektryczna doszczętnie się spaliły. Wiele osób postawiło na "pszczole" krzyżyk ,mówiąc ,że to jej koniec , ale nie Bartek. Auto spędziło tyle czasu w jego rękach ,że nie zamierza się go pozbywać , a chce je uratować i odbudować. Odbudowa auta po pożarze niestety nie będzie tania , a chyba wszyscy byśmy chcieli by auto wyjechało w przyszłym sezonie , gdyż należy pamiętać ,że drifting to nie tylko tępe upierdzielanie , ale także wiele akcji charytatywnych oraz pokazów , więc myślę ,że jest o co walczyć. Każda nawet najmniejsza darowizna przybliża do odbudowy auta , to jak , pomożecie ?

Pokazy Driftingu w wykonaniu grupy Latam Bo Lubię podczas X Moto Racing Show w Gorzowie Wlkp.

Zdjęcie zrobione podczas nagrywania teledysku do piosenki KoY - CICHO (Official Video)

Zakończenie wakacji dla dzieci z domu dziecka

"

Dziękuje Ci Pszczoło za te piękne 7 lat. To Ty jednocześnie przynosiłaś mi tak wiele pięknych wspomnień i równie wiele nerwów przy naprawach. Kiedy było mi smutno czy byłem wkurzony tylko Ty mnie uspokajałaś. To z Tobą zaliczałem pierwsze ronda bokiem i to z Tobą straciłem dwa razy prawo jazdy, nawet wtedy nie straciłem ochoty dalej jeździć Tobą.

Czasami mówiłem Ci ze Cię wywiozę na złom ale pamiętasz ze zaraz potem mówiłem Ci ze to głupie żarty.... Tak tez będzie tym razem, na złomie nie skończysz a ja stanę na głowie żebyśmy razem znów wyjechali na wiosnę, mocniejsi i wytrzymalsi."

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 3

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
2 Naklejki Latam Bo Lubię
2 Naklejki Latam Bo Lubię do wyboru , oraz podziękowania w wiadomości.
10 zł

Kupione 36

Zakończona
Inne
Przejażdżka driftowozem
Przejażdżka autem przygotowanym do driftu , którymś z aktualnie jeżdżących lub pszczołą po odbudowie. Przejażdżka do "odebrania" przy najbliższych zlo...
150 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
Pokaz Driftu i Stuntu na Twojej imprezie.
Oferujemy pokaz stuntu motocyklowego oraz driftu na Twojej imprezie , oraz podziękowania na stronie. Wymagamy kawałek ogrodzonego placu , im więcej mi...
1500 zł
Zakończona

Wpłaty 76

NN
Nikodem Nawrocki
6 zł
FM
Filip Matuszewski
15 zł
 
Dane ukryte
ukryta
NP
Nikola Podolak
150 zł
NK
Natalia Klawińska
150 zł
JM
Jowita Maria
20 zł
OS
Oskar
50 zł
BA
Bohovik Andrii
10 zł
PP
Patryk Pawlak
10 zł
DD
Dawid Dziwir
40 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków