id: hmunsc

BRANŻA TRANSPORTOWA DLA UKRAINY - #TRANSPORTSOLIDARNIE

BRANŻA TRANSPORTOWA DLA UKRAINY - #TRANSPORTSOLIDARNIE

Nasi użytkownicy założyli 1 033 746 zrzutek i zebrali 1 098 871 583 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od 24 lutego oczy całego świata skierowane są tylko w jednym kierunku – na naszego wschodniego sąsiada. Z głębokim niepokojem i przerażeniem obserwujemy toczące się tam działania wojenne i z dnia na dzień rosnącą agresję Rosji, która odpowiada za rozpoczęcie okrutnej wojny na terenie niepodległej Ukrainy. Przepełnia nas również duma, gdy widzimy bohaterstwo, hart ducha i wysokie morale ukraińskich żołnierzy, z pełną determinacją stawiających czoła armii wroga. W obecnej sytuacji sam podziw to jednak zdecydowanie za mało.


Każdy powinien wiedzieć ze Polska branża transportowa jest szczególnie związana z obywatelami Ukrainy ponieważ przed rosyjską inwazją tiry z polską rejestracją prowadziło ok. 105 tys. Ukraińców.


Musimy i pragniemy realnie wesprzeć walczącą o byt swojego państwa ludność ukraińską. Podobnie jak tysiące firm w Polsce i na świecie, również i cały sektor transportowy nie pozostaje obojętny na obecną, dramatyczną sytuację. Wraz z największymi firmami transportowymi oraz Logistycznym Stowarzyszeniem Zakupowym od samego początku włączyliśmy się w pomoc finansową dla potrzebujących.


Do tej pory udało się nam sfinansować zakup miedzy innymi; odzieży, butów wojskowych, hełmów, kamizelek, lekarstw, środków medycznych, apteczek, koców oraz śpiworów. W ramach podejmowanych działań wspieramy także rodziny przyjeżdżające do Polski oraz realizujemy bezpłatnie transporty zbiórek z całej polski.


Realne potrzeby są jednak o wiele większe i ciągle rosną. W tym miejscu zwracamy się dlatego z ogromną prośbą również do Was, o Wasze wsparcie i pomoc w prowadzonej przez nas zbiórce. Profesjonalna i dobrze ukierunkowana pomoc to olbrzymi wydatek i przedsięwzięcie logistyczne. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że w tym momencie nasza pomoc jest bardzo potrzebna i doceniana.


Obserwując ogromne poruszenie w całym społeczeństwie, także międzynarodowym, jesteśmy pewni, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu sprostamy temu wyzwaniu. Z Waszą pomocą będziemy mogli zapewnić naszym sąsiadom wsparcie, którego w tej chwili potrzebują najbardziej i na które zasługują. 


Prosimy wszystkie właścicieli firm transportowych oraz wszystkich pracowników firm transportowych - spedytorów/kierowców o przyłączenie się do zbiórki. Pokażmy naszym kolegom z Ukrainy ze potrafimy się zjednoczyć .


Do zrzutki przyłączyły się największe polskie firmy transportowe, kancelarie prawne branży transportowej, portale medialne i wydawnictwa branży TSL, dilerzy, ubezpieczyciele, dostawcy sprzętu transportowego oraz wiele innych.


Aktualnie realizujemy transporty darów z wielu miejsc w Polsce. Realizujemy na bieżąco również zakupy najpotrzebniejszego asortymentu medycznego, ubrań oraz zakwaterowujemy potrzebujące rodziny we wszystkich dostępnych miejscach które udostępniają nam partnerzy naszej zbiórki.


Jeśli chcesz wykazać się inicjatywą, chcesz podstawić samochód do transportu, udostępnić lokum, lub masz inny pomysł w jaki sposób możemy pomóc - napisz do nas na adres: [email protected]


Jeśli chcesz zostać partnerem strategicznym akcji - napisz do nas -> [email protected]


Z góry serdecznie dziękujemy za każdą formę pomocy!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 35

KT
Krzysztof Tokarski
140 zł
XT
XPO Transport Solutions Poland Sp.z o.o.
10 000 zł
JN
Janusz Nawała
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
GW
Grupa Wanicki
15 000 zł
MU
MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.
15 000 zł
LS
LINK Sp. z o.o.
10 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
UT
usługi transportowe barma andrzej
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!