id: hmuzns

Dla Dzieci Agnieszki po tej nierównej walce,

Dla Dzieci Agnieszki po tej nierównej walce,

Nasi użytkownicy założyli 1 015 764 zrzutki i zebrali 1 063 325 964 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani proszę o wsparcie....


Niestety nie udało się. Agnieszka odeszła od nas... Lecz trwa w naszych sercach i pamięci.

Jej walką o życie była równocześnie walką o jej dzieci , o każdy rok, każdy miesiąc , dzień i godzinę... Od momentu diagnozy wygrała dla nich kolejne trzy lata! Tak silnej Kobiety nie poznam już nigdy.

Dlatego już w imieniu Agnieszki kontynuujmy tą walkę oraz wsparcie dla jej rodziny .. zamiast zniczy , kwiatów podarujmy od siebie nieznaczną pomoc. Każda kondolencja tutaj wpłacona będzie wparciem w przyszłości jej dzieci. Dziękuje!

Kasia I Michał

Ciężko mi o tym pisać a tym bardziej mówić, za każdym razem jak o tym pomyślę to czuje ścisk w żołądku ale tu chodzi o kogoś mi bardzo bliskuejo o MOJĄ SIOSTRĘ.... Rodzina jest jedną z największych wartości w życiu, podobnie jak miłość matki do dzieci. Od kilkunastu miesięcy moja siostra Agnieszka jednocześnie mama trójki cudownych dzieci (1.5, 3, 7 lat) walczy ze rakiem jelita grubego. Mimo przerzutów sytuacja nie jest beznadziejna ale jak sami wiecie leczenie kosztuje, a przy długotrwałej terapii środki szybko się kończą. Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie dla niej, aby mogła cieszyć się byciem wśród nas i podołała obowiązkom matki. Zachęcam do kliknięcia w link fundacji http://sedeka.pl/opp/rosiecka-agnieszka która zajmuje się wsparciem Agnieszki, w prywatnej korespondencji jestem w stanie opowiedzieć więcej szczegółów. Głównym celem jest zbiórka pieniędzy , które pozwolą Agnieszce finansować dalsze leczenie w kraju jaki za granicą. Po cyklu chemioterapii Siostra co 2 tygodnie wyjeżdża na 5-dniowe wyjazdy do kliniki w Dortmundzie , gdzie wzmacnia swój organizm poprzez różnego rodzaju terapie. Koszt takiego wyjazdu to ok. 2000 euro ! Dodatkowo trzeba liczyć leki w Polsce, środki do kroplówek, wsparcie psychologa oraz zakup odpowiedniej żywności w diecie dlatego typu nowotworu. Lub na konto fundacji Sedeka Wpłaty prosimy kierować na konto: 93 2490 0005 0000 4600 7287 1845 Tytułem: 11284 - Grupa OPP - Rosiecka Agnieszka Dziękuje z całego serca w imieniu Agnieszki !!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 204

ZK
Zbigniew kwasniewski
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
PI
PRZEDSIĘBIORSTWO INWESTYCJI MIESZKANIOWYCH SP. Z O.O. SP.K.
1 000 zł
PK
Paweł Kunik
AK
Anna Krawczyk
550 zł
 
Dane ukryte
500 zł
PK
Przemyslaw Klusik
500 zł
MF
Michał Fiałkowski
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Kochani! Agnieszka za zawsze zostanie w naszych sercach!
  Nie ma słów które wyrażą ból jaki teraz czujemy.
  My jesteśmy tu i dla Niej bądźmy dalej silni!

  120 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  DUZO POZYTYWNOSCI - AGNIESZKA DASZ RADE !!!

 • PP
  Piotr Paczóski

  Aga, trzymaj się dzielnie. Wiem, że nie jest Wam łatwo, ale wiara przenosi góry. Jestem przekonany, że wyzdrowiejesz. Trzymamy za Ciebie, wraz z żoną i dziećmi, wszystkie kciuki mocno zaciśnięte.

 • RK
  Radosław Kobos

  Licytacja nr 67 - Świeżaki

 • RK
  Radosław Kobos

  Aukcje zbiorowe na fb