id: hncnzh

Na bilet na socjalistyczną Kubę (na razie w jedną stronę:)

Na bilet na socjalistyczną Kubę (na razie w jedną stronę:)

Nasi użytkownicy założyli 1 065 542 zrzutki i zebrali 1 159 639 446 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ponieważ jestem Polakiem o poglądach lewicowych i socjalistycznych, co w naszym kraju niestety przekłada się zwykle na "dobre rady życzliwych" dot. wyjazdu na Kubę albo do Korei Północnej, to idąc za tymi - mało intelektualnie wyrafinowanymi - receptami prawicy postanowiłem mimo wszystko spełnić ich życzenie.


Niniejszym ogłaszam zatem zbiórkę na bilet na Kubę dla lewaka, który niestety nie może pozwolić sobie na taki luksus prywatnie, iż pracując na umowie śmieciowej w Polsce - a teraz jeszcze dodatkowo będąc ograniczonym przez rządowy lockdown w swojej branży - nie jest w stanie takich, stosunkowo wysokich, kosztów ponieść.


Przy okazji, ponieważ jestem zdrowym człowiekiem w sile wieku, a co za tym idzie w kolejce do szczepienia w kraju przewidziany jestem gdzieś w okolicach roku 2025, to spróbuję zaszczepić się tam opracowaną przez kubańskie państwowe zakłady farmaceutyczne szczepionką Soberana-2 (Suweren-2:), z czego solennie obiecuję zdać relację w mediach społecznościowych i prasie, cały zaś proces stosownie udokumentować. Kubański rząd oficjalnie potwierdził w ostatnich dniach taką możliwość dla turystów przybywających na Kubę więc nie powinno stanowić to większego problemu.


Zachęcam do zbiórki, a już zwłaszcza osoby o poglądach mocno prawicowych - czyż kwestia pozbycia się jeszcze jednego lewaka z Polski nie jest warta tych paru złotych dla dobra sprawy?:) Viva la Revolución! 🇨🇺 🇵🇱


Zachęcam oczywiście do udostępniania tej informacji:)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

JN
Janusz Niedzwiecki
100 zł
DD
Dimitris Dymitriadis
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!