id: hp7jsf

Chora Sarenka - chory kundelek

Chora Sarenka - chory kundelek

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 717 zrzutek i zebrali 1 162 036 054 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • UPDATE//// Sarna ma zdrowe serce ( wbrew diagnozom dwóch poprzednich weterynarzy ) wykluczyliśmy dzisiaj arytmie w przychodni INTERWET we Wrocławiu z pomocą Pani prof. Noszczyk-Nowak. Jutro idziemy na chirurgię na UR badać płuca i krew. Trzymajcie kciuki małymi krokami zbliżamy się do celu.


  UPDATE vol.2 /// Płuca zdrowe, oskrzela też, po 5'ciu zdjęciach rentgena wykluczyliśmy zmiany nowotworowe. Sarna została zbadana laryngoskopowo, pobrany został wymaz do laboratorium na zakaźny i krew pod kątem tarczycy i geriatrii ogólnej. Piesek we wstępnej diagnozie (po badaniu przez dr Skrzypczaka) ma obustronny paraliż krtani, czym jest wywołany czekam na wyniki badań. W bliskim czasie robimy także usg krtani. Trzymajcie kciuki 🍀Z podziękowaniami dla niesamowitego zespołu UPWr ❤

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani przyjaciele psów i zwierząt wszelkiej rasy.


Moja najlepsza przyjaciółka, suczka, kundel Sarna potrzebuje od Was wsparcia. Zachorowała na serduszko i drogi oddechowe, pomimo lekarstw i diagnozy choroba powraca i mój piesek się męczy.


u2237b106623e30f.jpeg

Sarna jest mieszańcem, kundelkiem, weteranką schroniskową, zapewniłam jej dom i opiekę najlepszą jaką mogłam. Ma około 13 lat i do tej pory była w świetnej kondycji i formie. Jeździła z nami w góry, lasy, kąpała się w jeziorach i stróżowała nie jedną noc, brała udział w wielu ogniskach i imprezach leśnych jako członkini grupy przyjaciół i dumny psi charakter.

u1645488f47a9c93.jpegj92706dedf1e5acf.jpeg

Robię wszystko co w mojej mocy aby ją wyleczyć, jednakże jej podeszły wiek i jesienna pora nie pomagają w walce z chorobą.

Sarenka ma problemy z oddychaniem, ma znikomy apetyt i biedna kasła. Syropki, witaminy, antybiotyki nie pomagają, musimy zbadać ją jeszcze bardziej szczegółowo i zastosować najodpowiedniejszą dla niej strategię leczenia. Obecna diagnoza to zapalenie oskrzeli jednak bardzo ważne jest by nie wyniszczyć jej odporności nadmiernymi antybiotykami oraz uderzyć w trafnie w cel. Potrzebne są badania serca, krwi, wymazy na co niestety kończą mi się pieniądze...

idec7d3d0cc808cf.jpeg

Stąd zwracam się z prośbą do Was o pomoc, pomóżcie mi uratować najcenniejszą istotę w moim życiu, która stróżowała mi, gdy sama byłam w potrzebie chora.


w7023088305a85e0.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

 
Dane ukryte
66,60 zł
DM
D.M.
50 zł
MZ
Monika Z
50 zł
SA
Sebastian A.
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AI
Magda
50 zł
AG
Adam Gruba
41 zł
JD
Sarnalove
40 zł
MR
30 zł
PA
Pati
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków