id: hp7tv9

Książka w Ciemno 2022 | NZS UEK

Książka w Ciemno 2022 | NZS UEK

Nasi użytkownicy założyli 1 014 216 zrzutek i zebrali 1 060 549 364 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zabłyśnij pomocą z Książką w Ciemno – wraz z tymi słowami rozpoczęła się czwarta edycja charytatywnego projektu organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W ramach akcji “Książka w ciemno 2022” studenci zachęcają nie tylko do czytelnictwa, ale również do pomocy Zwierzowtorkom Ogólnopolskiej Fundacji NaszeZoo.pl.


W ramach wydarzenia przez cały poprzedni miesiąc trwała zbiórka książek. Każdą przyniesioną pozycję organizatorzy spakowali w szary papier. Podpisane krótkimi zdaniami, recenzjami czy cytatami książki utworzą aurę tajemniczości podczas finału wydarzenia, którym jest tygodniowy kiermasz.

Uczestnicy kiermaszu mogą wybrać książki "w ciemno", bez sugerowania się okładką. W dniach 4-8 kwiecień na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się charytatywny kiermasz książek. Podczas jego trwania miłośnicy czytelnictwa będą mogli nabyć zebraną wcześniej literaturę. Przekazane w tych dniach do specjalnych puszek datki pieniężne, zostaną w całości przeznaczone na wybraną fundację. Chcesz wesprzeć akcję, ale nie masz przy sobie gotówki? Żaden problem! Zrzutka ta powstała właśnie po to, aby uczestnicy mogli bez problemu mogli wesprzeć akcję bezgotówkowo. Przy okazaniu wpłaty organizatorom będzie można sobie wybrać książki z określonej puli nagród, dokładnie tak samo jakby się wrzuciło gotówkę do puszki.


Chcesz być na bieżąco z informacjami o przebiegu akcji, albo chcesz dowiedzieć się ciekawostek na temat szeroko pojętej literatury? Dołącz do wydarzenia:

https://facebook.com/events/s/ksiazka-w-ciemno-2022-nzs-uek/469631307981883/

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 203

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
47 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
45 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
35 zł
 
Dane ukryte
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków