id: hpgh2e

Pozwól mi zachować wolność, po stracie wszystkiego co kochałem

Pozwól mi zachować wolność, po stracie wszystkiego co kochałem

Opis zrzutki

Mam na imię Maciej

Całe swoje zawodowe życie starałem się być przykładnym człowiekiem. Z uśmiechem na twarzy witałem każdy dzień, dając tym samym odrobinę radości napotkanym osobom.

Każdy z nas popełnia w życiu błędy mniejsze lub większe. I ja również popełniłem błąd, który doprowadził mnie na skraj ludzkiej wytrzymałości. Straciłem pracę, która mnie pasjonowała. Straciłem znajomych, którym zawsze służyłem pomocą. Popadłem w straszną depresję wymagającą hospitalizacji, a na domiar złego prowadzone są wobec mnie działania przez prokuratora, które nie ułatwiają mi wyjścia z depresji.

Po wyjściu ze szpitala, wróciłem do domu rodziców, którzy wybaczyli mi wszystkie moje błędy. Moja radość z ich obecności nie trwała długo. Po dwóch tygodniach od opuszczenia szpitala przeze mnie, moja kochana Mama trafiła na intensywną terapię z niewydolnością wielonarządową. Po dziewięciu dniach utrzymywania śpiączki farmakologicznej i wytrwałej walki lekarzy, serce Mamy przestało bić. Serce, które zawsze kochało, i które nigdy nie przestanie kochać. Najtrudniejszym momentem mojego życia, po i tak ciężkich osobistych doświadczeniach, było przekazanie tej bolesnej informacji Tacie i rodzeństwu. Chociaż od tego dnia minęły już 3 miesiące, ból po stracie pozostał i daje o sobie znać każdego dnia.

W dniu śmierci Mamy napisałem krótką prośbę:

"Na pianinie mojego życia,

zagraj Mamo melodię!

A każda nuta niech przypomni mi chwile,

kiedy byliśmy razem."

Proszę każdą osobę, która odwiedzi tę zrzutkę o skromną wpłatę, która pozwoli mi naprawić błędy z przeszłości. Otrzymane wpłaty przeznaczę w całości na spłatę powstałego zadłużenia. 

Pragnę zachować wolność, by swoją obecnością towarzyszyć Tacie i wspierać Go w tych trudnych chwilach, a osobiście zacząć nowy rozdział swojego życia. Życia, w którym nie popełnię już tych samych błędów.

Za każdą dokonaną wpłatę bardzo dziękuję. Ze swej strony zapewniam, że każdą i każdego z Was, którzy udzielicie mi wsparcia, schowam głęboko w sercu. Będę polecał Was w codziennych modlitwach.

"Odciski palców pozostawione na życiu innych, nie zacierają się nigdy."

- Maciej -

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 7

 
Dane ukryte
1 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Nasi użytkownicy założyli

739 737 zrzutek

i zebrali

523 197 095 zł

A ty na co dziś zbierasz?