id: hpkbzt

Na nowy start po wypadku.

Na nowy start po wypadku.

Nasi użytkownicy założyli 1 147 512 zrzutek i zebrali 1 195 257 541 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Poznajcie Maćka. Maciek jest wspaniałym ojcem dwójki dzieci. Oddaje im całe swoje serce. Jest pasjonatem motoryzacji, aktywnie pracował w branży motoryzacyjnej. Zawsze można było na niego liczyć. Nigdy nie odmówił pomocy innym.

Dnia 14 kwietnia 2022 roku wydarzył się straszny wypadek.


https://www.pless.pl/wiadomosci/73384-zdjecia-wypadek-motocyklisty-w-wisle-wielkiej-wisla-wielka


Kiedy Maciek jechał motorem, samochód osobowy w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania wyjechał mu na czołówkę. W skutek tego wypadku Maciej w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala i walczył o życie. Nikt nie wiedział czy z tego wyjdzie. Obrażenia jakie poniósł to złamana miednica, łokieć oraz ramię w lewej ręce zostały całkowicie zmiażdżone. Niestety nie udało się uratować lewej nogi, która musiała zostać amputowana na wysokości uda.

Maćka czeka bardzo trudna, wieloetapowa operacja ręki i długa rekonwalescencja. Przed nim jeszcze bardzo długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Potrzebna jest również proteza dla osoby aktywnej fizycznie, której koszt wynosi nawet 200 tyś zł. Zbieramy również na fachową pomoc psychologiczną. Zebrane pieniądze w pewnym stopniu pomogą Maćkowi wrócić do codziennego funkcjonowania.

Edit: Maciek jest już po operacji ręki. Na ten moment przebywa nadal w szpitalu i po wyjściu czeka go skomplikowana rehabilitacja i przygotowanie kikuta pod protezę. Nadal potrzebujemy pieniążków na rehabilitację oraz protezę. Bardzo prosimy o wsparcie.


Serdecznie dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. Nawet najmniejsza cegiełka ma znaczenie i daje nadzieję na lepsze jutro.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 392

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków