id: hpkbzt

Na nowy start po wypadku.

Na nowy start po wypadku.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
41 291 zł 
z 300 000
13%
32 dni
do końca
350
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 912 486 zrzutek i zebrali 874 591 314 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Poznajcie Maćka. Maciek jest wspaniałym ojcem dwójki dzieci. Oddaje im całe swoje serce. Jest pasjonatem motoryzacji, aktywnie pracował w branży motoryzacyjnej. Zawsze można było na niego liczyć. Nigdy nie odmówił pomocy innym.

Dnia 14 kwietnia 2022 roku wydarzył się straszny wypadek.


https://www.pless.pl/wiadomosci/73384-zdjecia-wypadek-motocyklisty-w-wisle-wielkiej-wisla-wielka


Kiedy Maciek jechał motorem, samochód osobowy w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania wyjechał mu na czołówkę. W skutek tego wypadku Maciej w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala i walczył o życie. Nikt nie wiedział czy z tego wyjdzie. Obrażenia jakie poniósł to złamana miednica, łokieć oraz ramię w lewej ręce zostały całkowicie zmiażdżone. Niestety nie udało się uratować lewej nogi, która musiała zostać amputowana na wysokości uda.

Maćka czeka bardzo trudna, wieloetapowa operacja ręki i długa rekonwalescencja. Przed nim jeszcze bardzo długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Potrzebna jest również proteza dla osoby aktywnej fizycznie, której koszt wynosi nawet 200 tyś zł. Zbieramy również na fachową pomoc psychologiczną. Zebrane pieniądze w pewnym stopniu pomogą Maćkowi wrócić do codziennego funkcjonowania.

Edit: Maciek jest już po operacji ręki. Na ten moment przebywa nadal w szpitalu i po wyjściu czeka go skomplikowana rehabilitacja i przygotowanie kikuta pod protezę. Nadal potrzebujemy pieniążków na rehabilitację oraz protezę. Bardzo prosimy o wsparcie.


Serdecznie dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. Nawet najmniejsza cegiełka ma znaczenie i daje nadzieję na lepsze jutro.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 350

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!