id: hprjrv

Turystyka na Kaszubach

Turystyka na Kaszubach

1 zł 
z 100 000 zł
0%
zakończona 31.08.2019r
wspierający
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Gdzie są prowadzone pobyty zdrowotne? W małej, spokojnej miejscowości na Kaszubach rozpoczęliśmy budowę pensjonatu na cele turystyki zdrowotnej. Położenie jest bardzo urokliwe z bezpośrednim dostępem do rzeki. Miejsce to jest rajem dla osób szukających relaksu, złapania oddechu od codziennego pośpiechu. Chcielibyśmy aby rozpoczęło już swoją działalność w przyszłym roku. Zainwestowaliśmy już sporą kwotę i chcielibyśmy prosić o wsparcie cegiełką aby zrealizować jak najszybciej ten projekt. Zakres działalności będzie obejmował: noclegi, wyżywienie, bankiety, szkolenia, imprezy okolicznościowe oraz przygotowanie imprez eventowych oraz integracyjnych w oparciu o lokalne zasoby naturalne i turystyczne m.in. • możliwość aktywnego wypoczynku ( wędkowanie, spływy kajakowe, zbiór runa leśnego, przejażdżki konne i rowerowe pośród lokalnych lasów, jezior i rzek) • proponowanie tradycyjnych potraw z lokalnych produktów • podnoszenie umiejętności poprzez organizowanie warsztatów tematycznych prowadzonych przez lokalną społeczność np. warsztaty pieczenia chleba, wędzenia ryb, robienia przetworów domowych w oparciu o lokalne produkty. • szkolenia skierowane do lokalnej społeczności oraz osób z zewnątrz podnoszące umiejętności interpersonalne np. autoprezentacja, komunikacja, jak napisać cv, jak rozmawiać z potencjalnym pracodawcą. Oferujemy turystykę spa i wellness, których głównym celem jest dbanie o ciało i relaks. Bez Was się to nie uda!!!!!!!!!!!!! Każdemu kto wpłaci powyżej 10 zł gwarantujemy świetne, domowej roboty piwo, spływy kajakowe. Również gwarantujemy profesjonalne szkolenia prowadzone przez doświadczonego trenera biznesu. Zachęcam do wpłat i z góry dziękuję.

Chcemy zaproponować PAKIETY POBYTOWE I ZDROWOTNE

AKTYWNY WYPOCZYNEK

WĘDKOWANIE

rodziny z dziećmi

seniorzy

relaks i spa

Turystyka zdrowotna

Wyjazdy lecznicze cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Coraz więcej osób widzi korzyści płynące z połączenia wypoczynku urlopowego z pobytem zdrowotnym i chętnie wybiera wczasy zdrowotne. Decydując się na pakiet z zabiegami w ramach wczasów, można jednocześnie wypocząć i zadbać o swoje zdrowie.

Turystyka zdrowotna oznacza wyjazd do danego miejsca, w celu poprawy stanu zdrowia, samopoczucia fizycznego, ogólnej regeneracji oraz zadbania o kondycję psychiczną. Ważną funkcją turystyki zdrowotnej jest także działanie profilaktyczne, jak i profilaktyka wtórna - zmniejszenie ryzyka nawrotu ostrych stanów chorobowych.

Co można znaleźć w pakiecie zdrowotnym?

Istotną cechą pobytów z zabiegami jest ich całościowe, holistyczne obejmowanie zdrowia człowieka. Pakiety zdrowotne skomponowane są wielokierunkowo, tak by zadbać o regenerację organizmu na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej. Obie te sfery są jednakowo ważne dla zdrowia i samopoczucia. Nie jest możliwe osiągnięcie dobrych efektów leczenia czy rehabilitacji, uwzględniając tylko jeden z tych aspektów.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

 
Dane ukryte
1 zł

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Butelka piwa domowej roboty


rozwiń

(pozostało 100 z 100)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Spływ kajakowy dla dwóch osób na Kaszubach


rozwiń

(pozostało 50 z 50)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Doradztwo zawodowe


rozwiń
Wpłać 300 zł i więcej
Szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi, rozwoju umiejętności menedżerskich


rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

754 704 zrzutki

i zebrali

546 252 528 zł

A ty na co dziś zbierasz?