id: hpuwah

"DZIECKO" - krótkometrażowy dramat!

"DZIECKO" - krótkometrażowy dramat!

Nasi użytkownicy założyli 934 426 zrzutek i zebrali 922 411 234 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej, nazywam się Ignacy Ziarkiewicz, jestem młodym reżyserem z Trójmiasta i zapraszam Was do zapoznania się z zrzutką na mój krótkometrażowy film dyplomowy pt. „Dziecko”! 😎O co chodzi?


Wraz z doświadczoną ekipą, chcemy nakręcić krótkometrażowy dramat o poruszającej nas historii. Głównym bohaterem utworu jest 40-letni mężczyzna, który w końcu będzie musiał dorosnąć i zmierzyć się ze swoją przeszłością… Zależy nam na refleksji o uniwersalnych, ludzkich dylematach, związanych z odpowiedzialnością czy miłością. Skonfliktowany wewnętrznie człowiek będzie w centrum naszej opowieści - postaramy pochylić się nad nim z wrażliwością i zrozumieniem. Ciekawe przemyślenia połączymy z nietuzinkową i chłodną estetyką. Jeśli oglądaliście kiedyś jakikolwiek film Ingmara Bergmana to od razu zrozumiecie klimatu projektu 😉.


Poniżej zobaczycie zdjęcia z najbardziej inspirujących nas filmów – „Pierwszy reformowany” Paula Schradera i „Tam gdzie rosną poziomki” wspomnianego wyżej Bergmana.


d0d183028ac909f9.jpeg

q4c498f34127d26a.jpeg


Skąd przyszedłem? Kim jestem? Dokąd zmierzam?


Wideo tworzę już od paru lat - mam na koncie sporo produkcji, zarówno artystycznych, jak i publicystycznych. Moją twórczość widziało już tysiące osób. Jeden z wyreżyserowanych przeze mnie filmów promocyjnych pojawił się na zakończeniu gali ważnego międzynarodowego festiwalu MasterCard OFF Camera 2021. Jestem zainteresowany przede wszystkim współczesnością oraz związanymi z nią zagadnieniami społecznymi i etycznymi 😊


Tutaj zobaczycie mój najnowszy utwór ⬇️
Na co zbieramy?


Produkcja filmu nie jest tanią sprawą – potrzebujemy sprzętu, jedzenia na planie, transportu, wynagrodzenia dla aktorów… Rzeczy, za które trzeba zapłacić, można wymieniać godzinami. Jednak zamiast się martwić, stawiamy czoła wyzwaniu 💪


Wy także możecie pomóc nam zrealizować nasze marzenia! W zamian za pomoc, oprócz satysfakcji ze wsparcia młodych, utalentowanych twórcom, oferujemy parę drobnych bonusów i oczywiście ogromną wdzięczność!


Mam nadzieję, że dzięki wspólnemu wysiłkowi, uda nam się zrealizować ten cel. Do zobaczenia niebawem 👋Moje dotychczasowe filmy:


„Modlitwa”


„List”„Bieg”Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 4 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Bardzo doceniamy!

Naprawdę dziękujemy! Masz naszą wdzięczność i poczucie dobrze wydanych pieniędzy 😊

5 zł

Kupione 10

Zakończona
Inne
Bardzo bardzo doceniamy!

Wow, dzięki! Za taką wpłatę znajdzie się dla Ciebie miejsce w napisach końcowych!

50 zł

Kupione 8

Zakończona
Inne
Super hiper doceniamy!!!

No nie! Teraz to już przesada! Twój wkład zasługuje na wyróżnione miejsce w napisach końcowych!

250 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Kłaniamy się do ziemi!!!

Za takie pieniądze zostaniesz oficjalnym partnerem filmu – Twoje logo/imię i nazwisko pojawi się na początku i pod koniec wśród najważniejszych sponsorów!

500 zł
Zakończona

Wpłaty 28

MM
Magda Ziarkiewicz
100 zł
JS
Joanna Sarbiewska
ukryta
 
Dane ukryte
125 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
150 zł
TG
Iwona
100 zł
TG
Tomek
ukryta
KZ
Kinga Zawada
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków