id: hpz8df

Magazyn Muzyczny - przestrzeń kreatywna dla DJ-ów i konferansjerów

Magazyn Muzyczny - przestrzeń kreatywna dla DJ-ów i konferansjerów

Nasi użytkownicy założyli 1 016 236 zrzutek i zebrali 1 064 416 441 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Falp Event to firma eventowa z 14 letnim doświadczeniem. Dysponujemy ogromnym zapleczem z zakresu zarówno sprzętu jak i niezbędnej wiedzy branżowej, którą pragniemy się podzielić. Moment przestoju, z którym wszyscy się borykamy, chcemy wykorzystać do podniesienia umiejętności lokalnych twórców, aby byli doskonale przygotowani, gdy wesela i imprezy wystartują na nowo.

Dysponujemy przestrzenią lokalizowaną w Będzinie z niemal 300 m2 magazynem wypełnionym profesjonalnym sprzętem (m.in. nagłośnieniem, mikserami, tv led 40-75’’, mikrofonami, oświetleniem scenicznym wewnętrznym i zewnętrznymi, ciężkim dymem, ławostołami, namiotami technicznymi, czy też maszynami do przygotowania holistycznej oferty gastronomicznej).


Tworzymy nową inicjatywę na mapie Śląska i Zagłębia - centrum kulturalne MAGAZYN MUZYCZNY!

Będzie ono oferowało ogromną gamę możliwości dla artystów – głównie DJów i konferansjerów oraz wszystkich miłośników kultury. 


Co będzie czekało w magazynie?

Przestrzeń, w której DJ-e i konferansjerzy będą mogli się spotkać, wymienić doświadczeniami, podnieść swoje kompetencje, uczestniczyć w zaprojektowanych dla nich szkoleniach, liczyć na wsparcie techniczne, a także kompetentne zastępstwo w nieprzewidzianych sytuacjach losowych. Powstanie studio nagrań, gdzie przed kamerą DJ- e będą mogli nagrać krótkie promocyjne sety dla klientów, a także przetestować swoją prezencję, poszerzyć wiedzę oraz uzyskać dopasowaną salę prób – w której bez szkody dla nerwów sąsiadów, każdy zainteresowany może przećwiczyć swoje umiejętności korzystając z profesjonalnego nagłośnienia. Ponadto chcemy stworzyć miejsce szkoleń – zarówno w zakresie prowadzenia wesel, obsługi imprez, konferansjerki, właściwej interpretacji aktów prawnych z zakresu praw autorskich, jak i warsztatów dykcji oraz spotkań 

m.in. z ZAIKS i SPAW, aby przedstawić korzyści płynące z legalnego odtwarzania muzyki.


Aby całość mogła wypaść z najlepszą klasą, szukamy funduszy, które możemy pozyskać na nasz nowatorski pomysł.

Liczy się każda złotówka!

Oprócz sprzętu, który wnosimy do Magazynu i odświeżenia jego przestrzeni, szukamy pomocy finansowej z zakresie doposażenia, tak by miejsce to stało się kultowym miejscem spotkań, z którego nie chce się wychodzić. Dodatkowo potrzebne nam są środki na reklamę. Całą inicjatywę wyceniliśmy na prawie 60 tys zł. Brakuje nam aż połowy do ożywienia naszego pomysłu.


Prosimy o pomoc kulturze i branży, która obecnie znalazła się w ciężej sytuacji, a za która możemy odwdzięczyć się zaproszeniem do naszego niezwykłego miejsca, aby zobaczyć na własne oczy ten innowacyjny showroom.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 8

 
Dane ukryte
1 000 zł
KL
Klarunia
300 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
MM
Marcin Motylski
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 3

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Świetny pomysł, ja nie stracę, a jak może się to kumuś przysłużyć -to czemu nie!

  20 zł
 • Mateusz Niewiem

  A będziecie szkolić według waszych standardów podbierania klientów i nieuczciwych praktyk biznesowych? W branży jesteście z tego powszechnie znani, warto o tym pomyśleć zanim poprosi się o pomoc kolegów po fachu. Żałosne.

  • Przemysław Szymanek

   Panie „niewiem”, łatwo rzucać oszczerstwa będąc anonimowym. Nie rozumiemy wrogiego nastawienia wobec inicjatywy naszego magazynu muzycznego. Nie możemy nawet się odnieść do niesprecyzowanych zarzutów. Przykro nam, że projekt służący rozwojowi młodych artystów budzi w Panu tak negatywne emocje. Czyżby zazdrość? Ze swojej strony możemy zapewnić, że działamy etycznie i chętnie odniesiemy się ok konkretnych argumentów. Tymczasem życzymy spokojnych świąt, nie wypełnionych negatywną energią :)