id: hr5mj8

Dla Rodziny Jakuba Mikołajczuka | krople Historii

Dla Rodziny Jakuba Mikołajczuka | krople Historii

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 193 zrzutki i zebrali 1 199 692 110 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasz kolega Jakub Mikołajczuk zmarł nagle, w wieku 42 lat. Jakub pracował jako reporter, prezenter, redaktor i realizator. Pasjonował się historią.


Składamy szczere kondolencje rodzinie Jakuba i jego bliskim.


Jedyne, co możemy dziś zrobić, to wesprzeć Rodzinę Jakuba - również finansowo. Zaznaczam, że Rodzina Jakuba nie prosiła o wsparcie. To gest ludzi, którzy cenili "Jacquesa Nicolasa" i w tym trudnym czasie pragną pomóc Jego Żonie i Dzieciom.


**

Jakub karierę w mediach rozpoczynał w 2002 roku, od pracy w Radiu 5. Pracował też w TV Suwałki, TVP Białystok oraz Centrum Sztuki Współczesnej - Galerii Andrzeja Strumiłły w Suwałkach. Od 2018 roku był dziennikarzem w Studiu Suwałki - suwalskim oddziale Polskiego Radia Białystok. Pasjonował się historią. NA platformie X prowadził popularne konto "kroplehistorii".

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1035

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków
 • AR
  Anastazja Rak

  Wdowi grosz za piękne grafiki i opisy na Twitter/X, francuskocentryczny punkt widzenia, oryginalne przemyślenia w interakcjach.

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  DzZDz

  250 zł
 • HS
  Hanna Stasiak

  Zmarły Kuba to osoba, którą wysoko ceniłam, podziwiałam trafność analiz i spostrzeżeń. Ciekawe nitki, które tworzył pozwoliły mi wynieść konkretną wiedzę i spojrzeć na historię z innej strony. Śmierć przerwała mu w pół słowa. To nieoceniona strata dla wielu ludzi.

  200 zł
 • T
  Tomasz

  Wielka strata.. RIP

  500 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Nie sądziłem, że śmierć obcego człowieka, którego „znałem” jedynie z jego postów na „X”tak mną wstrząśnie.. nie tylko jego świetne wrzutki, ale zwykle komentarze, poczucie humoru i inteligencja - miałem wrażenie, że gdybyśmy się znali osobiście, na pewno zostalibyśmy przyjaciółmi. Żegnaj Jakubie.

  50 zł