Na nagrodę za odnalezienie zaginionego bezdomnego kociaka
Na nagrodę za odnalezienie zaginionego bezdomnego kociaka
Opis zrzutki
Zbieramy 500 zł na nagrodę dla osoby, która odnajdzie i zabezpieczy kociaka lub przekaże wskazówki, dzięki którym będziemy mogli sami go odnaleźć i bezpiecznie zabezpieczyć.
Kotuś jest bezdomny. Został przez nas odłowiony na kastrację i pozostawiony na zabieg w gabinecie weterynaryjnym. Niestety, gabinet wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością – kot został wystawiony w transporterze na zewnątrz budynku, skąd uciekł.
Od tego czasu nieustannie go szukamy. Stoimy po nocach, przemierzamy okolicę, rozwieszamy ogłoszenia i wypatrujemy go w każdym możliwym miejscu. Niestety, nadal nie ma po nim śladu.
Błagamy Was o pomoc i wsparcie zbiórki na nagrodę. Mamy nadzieję, że zmobilizuje ona lokalną społeczność do zwrócenia uwagi na tego kociaka i pomoże w jego odnalezieniu.
Kot powinien otrzymać antybiotyk po kastracji. Ma również wyłysienia na skórze i wymaga dalszego leczenia. Jest oswojony, jednak z pewnością bardzo przestraszony, zwłaszcza że znalazł się na zupełnie obcym sobie terenie, dodatkowo w pobliżu bardzo ruchliwej drogi przy ulicy Szkolnej w Kłobucku.
Każda Wasza wpłata ma znaczenie. Liczy się nawet 5 zł. Każda złotówka przybliża nas do możliwości zaoferowania nagrody, która być może pomoże uratować tego kociaka.
Błagamy, pomóżcie nam. Chciałyśmy zapewnić mu lepszy los, zadbać o jego zdrowie i znaleźć mu kochający dom. Zamiast tego wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał.
Pomóżcie nam go odnaleźć.
Jeśli nie możecie wesprzeć zbiórki finansowo, bardzo prosimy o jej udostępnienie. Być może dzięki temu informacja dotrze do osoby, która go widziała lub będzie mogła pomóc.
Dziękujemy za każdą wpłatę, każde udostępnienie i każdą formę wsparcia. ❤️🐾
Więcej o naszym wolontariacie tutaj https://www.facebook.com/SiersciuchoweAdopcje
