id: hrhv7g

Odbudowa rajdowych marzeń po wypadku

Odbudowa rajdowych marzeń po wypadku

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 069 311 zrzutek i zebrali 1 167 618 532 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć,


niestety nasze rajdowe marzenia i plany prysły w ułamku sekundy na jednym zakręcie przy prędkości ponad 150 km/h. Dzięki całej masie szczęścia, wyszliśmy z tego wypadku tylko mocno poobijani. Zdewastowaliśmy jednak totalnie nasze Renault Clio, budowane miesiącami przez mojego tatę. Tak jak od dziecka siedziałem z tatą w garażu kręcąc śrubki przy różnego rodzaju samochodach i motocyklach, tak teraz znów chcemy podjąć wyzwanie i odbudować naszą rajdówkę, w którą włożyliśmy do tej pory tak dużo serca i zaangażowania. Nie poddajemy się, chcemy wrócić na rajdowe trasy i zrealizować swój cel, jakim jest start w Mistrzostwach Polski. Głupio nam prosić, ale potrzebujemy Waszej pomocy, żeby odbudować rajdówkę i ponownie stanąć na starcie odcinków specjalnych. Imię każdego z darczyńców pojawi się na odbudowanym aucie. Wystartujmy w kolejnym rajdzie RAZEM!


Przez ostatnie dwa sezony startowaliśmy w cyklu Tarmac Masters - zdecydowanie najlepszej rajdowej lidze w kraju, poza Rajdowymi Samochodowymi Mistrzostwami Polski. Debiutowaliśmy Suzuki Swiftem, jednak po roku przyszedł czas na zbudowanie prawdziwej rajdówki. Wybór padł na Renault Clio 3 RS, które konsekwentnie budowaliśmy i udoskonaliliśmy przez ostatnie półtora roku, poświęcając niezliczoną ilość roboczogodzin i całe oszczędności. Zdobyliśmy zawodową licencję rajdową RN i rozpoczęliśmy starty w zawodach wyższej rangi (RO), od których tylko krok dzielił nas do Mistrzostw Polski. Start w RSMP był naszym celem i marzeniem. Nie poddajemy się i nadal będziemy o to walczyli. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc.


Z rajdowym pozdrowieniem

Tomek i Kamil

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Wpłaty 21

JS
Jaskółka Studio Filmowe
700 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
BD
Bartosz Dabrowa
100 zł
MN
NWK
100 zł
WP
RobertColin555
100 zł
AC
Aleksander Ciuksa
100 zł
FA
Fanka
100 zł
MM
Marcel Marszałek
100 zł
MG
Michał Grajber
100 zł
PN
Paweł Nykiel
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków